Tortuga: Two Treasures CZ
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Real-time stratégie, Stredovek
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11440
 • Pirátova pomsta
  16 prepracovaných príbehov s otvoreným koncom; 3D efekty - lode plávajúce na vlnách mora, poškodenie sa ihneď prejaví na vzhľade lodí; 5 úrovní namáhavosti, podľa národa a časového úseku; 4 národy (Anglicko, Španielsko, Francúzsko a Holandsko), 4 časové obdobia a 60 miest na karibských ostrovoch; rozmanité misie od preskúmavania vrakov a záchrany lodí až po honbu za pirátmi a útok na mestá; 12 rôznych typov lodí; ďalšie herné možnosti, ktoré sa otvárajú v priebehu hry

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,7GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 4,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  PC / PC hry / Adventúry
  Karibik v roku 1660... Španielsko sa stráca, zatiaľ čo ostatné národy sa snažia zaistiť svoj diel "zlatého koláča". Anglicko a Francúzsko nemajú dostatočne veľké flotily a tak sa rozhodnú využiť v svojich službách pirátov. Postupne sa mesto stáva rajom pre kriminálnikov a pochybné živle, obchoduje sa tu s kradnutým tovarom a zajatcami, ktorý sú predávaný do otroctva. Všetko dovršuje skorumpovanie mesta, úradníci a správcovia miest túžia po vláde. Najhorším zo všetkých je zrejme španielsky guvernér DeRojas, ktorý využíva oslabovanie španielskeho vplyvu k upevneniu vlastnej sily.
  V roku 1572 usporiadal Francis Drake, bukaneer Elibaeth I. nájazd na mesto Nombre de Dios blízko Panamy a zmocní sa španielskych lodí vezúcich zlatý poklad. Šesť lodí, pod velením admirála Dona Pabla de Servantese sa podarí uniknúť pre útokom, avšak zmiznú za záhadných okolností niekde v Bermudskom trojuholníku.

  Tortuga: Two Treasures je akčná adventúra, ktorá hovorí príbeh Aureliua, bývalého otroka s hľadačmi pokladov. Aurelius brázdi svoju loď nepreskúmanými vodami nablízku karibských ostrovov. Hovorili mu "Chlapče" alebo "Otrok". Pľuli po ňom a zabili jeho rodinu. Keď ho starnúci pirátsky kapitán Diego prepustí, karta sa obracia. Aurelius, čierny pirát, loví teraz svojich bývalých väzniteľov.
  Do Aureliova života vstúpite v okamihu, keď sa čistou náhodou zmocní vzácneho artefaktu, určeného pre guvernéra DeRojasa. Zdá sa, že je kľúčom k odhaleniu miesta, kde sa nachádza legendárna flotila pokladov.

  V akčnej časti hry prevažujú taktické námorné bitky a technické súboje s mečmi. V príbehovej časti nájdete množstvo hlavných i vedľajších úloh. Ostatok príbehu sa doplní behom viac než 35 filmových scén.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
youtooz, worldofwarcraft, alextraza, nozdurmu, wowkofigurky, wowko