Tortuga: Two Treasures
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Real-time stratégie, Stredovek
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11440
 • Pirátova pomsta

  16 prepracovaných príbehov s otvoreným koncom; 3D efekty - lode plávajúce na vlnách mora, poškodenie sa ihneď prejaví na vzhľade lodí; 5 úrovní namáhavosti, podľa národa a časového úseku; 4 národy (Anglicko, Španielsko, Francúzsko a Holandsko), 4 časové obdobia a 60 miest na karibských ostrovoch; rozmanité misie od preskúmavania vrakov a záchrany lodí až po honbu za pirátmi a útok na mestá; 12 rôznych typov lodí; ďalšie herné možnosti, ktoré sa otvárajú v priebehu hry

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,7GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 4,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  PC / PC hry / Adventúry

  Karibik v roku 1660... Španielsko sa stráca, zatiaľ čo ostatné národy sa snažia zaistiť svoj diel "zlatého koláča". Anglicko a Francúzsko nemajú dostatočne veľké flotily a tak sa rozhodnú využiť v svojich službách pirátov. Postupne sa mesto stáva rajom pre kriminálnikov a pochybné živle, obchoduje sa tu s kradnutým tovarom a zajatcami, ktorý sú predávaný do otroctva. Všetko dovršuje skorumpovanie mesta, úradníci a správcovia miest túžia po vláde. Najhorším zo všetkých je zrejme španielsky guvernér DeRojas, ktorý využíva oslabovanie španielskeho vplyvu k upevneniu vlastnej sily.
  V roku 1572 usporiadal Francis Drake, bukaneer Elibaeth I. nájazd na mesto Nombre de Dios blízko Panamy a zmocní sa španielskych lodí vezúcich zlatý poklad. Šesť lodí, pod velením admirála Dona Pabla de Servantese sa podarí uniknúť pre útokom, avšak zmiznú za záhadných okolností niekde v Bermudskom trojuholníku.

  Tortuga: Two Treasures je akčná adventúra, ktorá hovorí príbeh Aureliua, bývalého otroka s hľadačmi pokladov. Aurelius brázdi svoju loď nepreskúmanými vodami nablízku karibských ostrovov. Hovorili mu "Chlapče" alebo "Otrok". Pľuli po ňom a zabili jeho rodinu. Keď ho starnúci pirátsky kapitán Diego prepustí, karta sa obracia. Aurelius, čierny pirát, loví teraz svojich bývalých väzniteľov.
  Do Aureliova života vstúpite v okamihu, keď sa čistou náhodou zmocní vzácneho artefaktu, určeného pre guvernéra DeRojasa. Zdá sa, že je kľúčom k odhaleniu miesta, kde sa nachádza legendárna flotila pokladov.

  V akčnej časti hry prevažujú taktické námorné bitky a technické súboje s mečmi. V príbehovej časti nájdete množstvo hlavných i vedľajších úloh. Ostatok príbehu sa doplní behom viac než 35 filmových scén.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Tortuga: Two Treasures? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame