Trainz Classics
PC

28,99
Nákupom získate 0,58 kreditov
Štítky: Vlaky
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 13018
 • Pre začínajúcich, verných priaznivcov i pokročilých užívateľov

  Flexibilný signalizačný systém v kabíne.; Tlmiče čelných reflektorov.; Funkčné výstražné svetlá na lokomotíve.; Vlakom ovládané zvuky, svetlá a závory na železničných prejazdoch.; Možnosť automatickej ochrany vlaku.; Nové zvukové funkcie pre lepšie znázornenie elektrickej trakcie.; Nové funkcie ciest umožňujúce jednosmerné a viac-prúdové cesty.; Prerobený prevoz, vrátane funkčných svetlometov.; Automatizovaný ukazovatelia v kabíne.; Vylepšené možnosti užívateľského rozhrania.; Vylepšené možnosti pre tvorbu misie.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, Vista[32bit], procesor 1,5GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 4,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Simulátory

  Všetko, čo nový hráč potrebuje k zostaveniu vlastných svetov a misií, používania a upravovania existujúcich svetov a vôbec užívania si Trainz v príjemnom prostredí.

  Ak sa nový hráč zoznámi s platformou TC, bude schopný doplniť si do hry dodatočný obsah pomocou pokročilých nástrojov, prípadne môže len počkať na ďalšiu epizódu Trainz Classics a spoľahnúť sa na skúsenosti a zručnosť Auranu so spravovaním herného obsahu.

  1.edícia (Harlémská Trať) ponúka využitie nových zabudovaných skriptovacích možností a niekoľko nových funkcií k ovládaniu vlaku, ktoré posilňujú realitu celej hry. Funkčný realizmus je vylepšený prototyp, rozoznateľnou dopravou a realitnými funkciami v kabíne vlaku. Harlémská trať bola vybudovaná pomocou geografických dát zo systémom DEM a TIGER. Polohová presnosť bola zrovnaná s leteckými fotografiami a s niekoľkými pozemnými výskumami, ktoré pre nás priamo na mieste podnikol činorodý tým Alfréda a Lindy Bartenových.

  V 2.edícií (Metropolis) si užijete tropickú dovolenku, ani čo by ste opustili domov. Úchvatná grafika osvetlenia a šikovne naplánovanej rady predstavujú splnené sny fanúšikov moderných tratí. Modula City je podľa všetkých meradiel jedinečná kreácia. Po niekoľkých minútach v tomto strhujúcom prostredí ľahko oceníte kvalitu tohto jedinečného výtvoru. A čo je dôležité – užívatelia budú môcť využiť pôsobivé a jedinečné objekty z tejto edície i pre svoje vlastné výtvory.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Trainz Classics? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame