Trinity Trigger
PS5

42,99
Nákupom získate 0,86 kreditov
 • 42,99 €
 • 32,40 €
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy, JRPG, Japonské
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 53173
 • V dávno zabudnutom veku spolu bohovia rádu a bohovia chaosu súperili o nadvládu. Ich veľkolepé strety sa z nebies postupne preliali až na kontinent Trinitia, na ktorom nimi spôsobenú skazu dodnes pripomínajú gigantické zbrane božských bojovníkov, slúžiace ako ohromná mementa ich neľútostného zápolenia. Aby nebolo nenapraviteľne zničené aj to, čo ešte zostalo z ríše smrteľníkov nedotknuté, rozhodli nakoniec bohovia, že si každá frakcia zvolí svojho „božského bojovníka“ určeného na to, aby bojoval v jej mene.

  A tak sa jedného dňa Cyan, mladík žijúci pokojným životom v malej dedine, dozvedá, že bol vyvolený za „bojovníka chaosu“. Sťažený týmto krutým osudom preto neváha ani minútu a po boku obratnej Elise a siláka Zantisa, dvoch spoločníkov predurčených na to, aby ho sprevádzali, vyráža na cestu, aby zachránil svet... a postavil sa bohom na odpor.

  Vstúpte do sveta Trinity Trigger, úplne novej akčnej hry na hrdinov spájajúcich vzhľad a atmosféru slávnych RPG hier deväťdesiatych rokov s moderným dôrazom na rýchle súboje prispôsobiteľné hráčovmu hernému štýlu. Ako Cyan, mladík ťažený tým, že musí nedobrovoľne niesť bremeno titulu bojovníka chaosu a že sa v zastúpení bohov bude skôr či neskôr musieť stretnúť s bojovníkom rádu, sa vydajte na ohromujúce dobrodružstvo s cieľom vzoprieť sa osudu a zachrániť Trinitiu. Cyan a jeho spoločníci Elise a Zantis sú na svojej výprave sprevádzaní zvláštnymi stvoreniami, takzvanými triggermi, ktoré sa dokážu premeniť na osem rôznych druhov zbraní. S ich pomocou môžete súboje s protivníkmi zvádzať sami, a pri tom slobodne prepínať medzi všetkými tromi postavami, alebo sa môžete v rámci lokálnej kooperácie spojiť až s dvoma priateľmi.

  Jednou zo silných stránok hry Trinity Trigger je aj hviezdny tím japonských vývojárov, ktorý sa pri jej vývoji zišiel. Tvorcom sveta Trinity Trigger je Juki Nobutera (Trials of Mana), o návrh postáv sa postaral Raita Kazama (Xenoblade), scenár napísal Jura Kubota (OCTOPATH TRAVELER) a hudbu má na svedomí Hiroki Kikuta (Secret of Mana, Trials of Mana).

  PODMAŇTE SI ZBRANE BOHOV

  Skúmajte bludisko vo vnútri obrovitánskych veží – pôvodne zbraní bohov, ktoré spadli z nebies – a pri tom sami alebo až s dvoma priateľmi v lokálnej kooperácii riešte hádanky a porážajte protivníkov.
  Trinity Trigger (PS5)
  PATREJTE PO ZÁHADÁCH TRINITIE
  Pri prieskume sebazapadnutejších kútov rozmanitých prostredí Trinitie objavujte skryté priechody do ďalších oblastí a počas rozhovorov s miestnymi obyvateľmi získavajte indície nevyhnutné na odhalenie starostlivo strážených tajomstiev ukrývajúcich sa v tunajších lesoch, púšťach alebo snehových poliach.
  Trinity Trigger (PS5)
  TVARUJTE SÚBOJE PODĽA SVOJHO
  V priebehu boja umne využívajte ponuku zbraní a plynule prepínajte medzi ich ôsmimi druhmi. Každý nepriateľ má slabinu – nájsť ju a využiť ju na svoj prospech sa stane kľúčom k vášmu víťazstvu.
  Trinity Trigger (PS5)
  VÝPRAVNÉ RPG PRE VIAC GENERÁCIÍ
  Trinity Trigger sa nechala inšpirovať slávnymi hrami na hrdinov z rokov minulých, súčasťou jej hrateľnosti - ľahko prístupné a prinášajúce pocit uspokojenia z dosiahnutých úspechov - sú ale aj moderné výdobytky, ktoré z hry robia vzrušujúce nové dobrodružstvo pre hráčov všetkých vekových kategórií.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

vysvedcenie, , prazdniny, , vysvecko, tipnadarcek
residentevil, jillvalentine, zberatelskesochy
denotcov, deti, hry, hrysuprevsetkych, xzonesk
bazar, bazarovehry, pokemoni
shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts