EURO 2004
PC

36,99
Nákupom získate 0,74 kreditov
Štítky: Futbal
Kód produktu: 10996
 • Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 700MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové

  UEFA EURO 2004™ ti dáva šancu viesť tvoju zem na ceste k sláve na Euro 2004. V najprepracovanejšom režime majstrovstva, aký bol kedy uvedený na trh, sa ponoríš do slasti i strasti kvalifikácie a problémov vybrať si perfektné mužstvo tak, aby vyhralo. Jedná sa o futbal autentického národného mužstva, kde musíš zapojiť i dôvtip hráčov na ihrisku i mimo neho tak, aby sa mužstvo kvalifikovalo a vyhralo v oficiálnej a exkluzívnej hre UEFA Euro 2004™.

  Najnovšia AI a hrateľnosť pokračuje autentickým futbalovým zážitkom. Nielen, že budeš mať k dispozícií nové obratné pohyby, ale bolo zavedené aj ďalšie zlepšenie pohybov hráčov, prihrávky, streľba, hlavičky a driblovanie, takže hru UEFA EURO 2004™ sa môžeš nie len ľahko naučiť a hrať, ale pre skutočného herného fanatika je i naozajstným zážitkom.

  Rozhliadni sa okolo ihriska, nájdeš viac o rôznych režimoch hry – Euro Mode, Doma a na cudzom ihrisku (Home & Away), režim Fantazy, Turnaj a Vylučovací turnaj. Pozri sa, ako hra vypadá v galérií a pozri sa, ako hra ožije vo video sekcií. Porovnaj veľký počet nových možností s hrou FIFA 2004.

  Veľa šťastia vyhrajú iba najlepšie mužstvá.

  Režim UEFA EURO 2004™

  Povedieš mužstvo skrz kvalifikácií a priateľských zápasov až do finále EURO 2004. V priebehu kvalifikácie máš k dispozícií veľký počet termínov, z nich si môžeš vybrať a dohodnúť priateľský zápas s mužstvom podľa vlastnej voľby. Musíš si vybrať mužstvo v závislosti na morálke a kondícií. Výkon v danom dni určuje morálku hráča. Tesne na seba nadväzujú úspechy zlepšujúcej morálky.

  • Zvoľ si ľubovoľnú zem z 51 európskych zemí a hraj celý turnaj majstrovstva EURO 2004.
  • Multiplayer (podporuje 1 – 4 užívatelia).
  • Vyber svoje mužstvo z výberu z najlepších 40 hráčov, ktorých tvoja zem ponúka.
  • Pokús sa kvalifikovať do finále UEFA Euro 2004™ skrz kvalifikačného kola a vyraďovacieho kola.
  • Dohodni a hraj priateľské zápasy proti ostatným.
  • Dynamický model morálky: i. Morálka sa sleduje u každého hráča. ii. Morálka kolísa v závislosti na mužstve a výkone jednotlivca. iii. Morálka pozitívne či negatívne ovplyvňuje schopnosti hráča na ihrisku.
  • Zranenie.
  • Vylúčenie.
  • Pred každým zápasom si pozri detailný prieskum správy o súperovi.

  TYPY TURNAJOV

  V profesionálnom futbale sa dnes bežne využívajú tri druhy štruktúr turnajov. Sú to:

  Liga – Každé mužstvo hraje s každým iným mužstvom určitý počet kôl, 3 body sa dávajú za víťazstvo, 1 bod za nerozhodný výsledok a 0 bodov za prehru. Vyhráva mužstvo, ktoré má na konci sezóny najväčší počet bodov.

  Vylučovací turnaj – Mužstvá hrajú vo vylučovacej štruktúre, v ktorom víťazné mužstvá postupujú a mužstvá, ktoré prehrali sú vyradené. To pokračuje tak dlho, pokiaľ nezostane jedno neporazené mužstvo. Vylučovací turnaj + liga – Ako už názov naznačuje, jedná sa o kombináciu štruktúry vylučovacieho turnaja a ligy. Mužstvá sú organizované v skupinovej štruktúre pre prvé kolo (kolá), keď mužstva hrajú s ostatnými za svoje skupiny vo vylosovanom poradí. Mužstvá, ktoré sa kvalifikujú zo skupín, potom hrajú vo vylučovacej súťaži, v ktorom sa určí víťaz.

  • Všetky nové režimy turnajov umožňujú užívateľovi vytvoriť prispôsobený turnaj. Multiplayerový režim
   (podporuje 1 – 4 užívateľov).
  • Výber z troch rôznych formátov (Liga, Vylučovací turnaj + liga, Vylučovací turnaj)
  • Zvoľ veľkosť turnaja (4, 8, 16, 32) a stanov si pravidla vrátane 1 alebo 2 nôh, pravidlá počítania gólov na cudzom ihrisku a formáte nastavovacej doby (predĺženie).

  ZOSTAVENIE TURNAJA

  Zostavenie turnaja spočíva vo vytvorení štruktúry turnaja. Výber štruktúry, ktorá bude k dispozícií, sa bude meniť v závislosti na druhu turnaja (Liga, Vylučovací turnaj + liga, Vylučovací turnaj), aký chce užívateľ vytvoriť.

  TVORCA SITUÁCIÍ

  Tvorca situácií je priateľský režim pre jeden zápas, ktorý umožňuje prispôsobiť situáciu nadchádzajúceho zápasu. Môžeš nastaviť skóre, zostávajúci čas a počet červených a žltých kariet pre každé mužstvo.

  • Celkom nový režim „Situácia“ umožňuje užívateľovi vytvoriť požadovanú hernú situáciu.
  • "Vytvor zaujímavé situácie s upravením mužstiev, skóre, polčasov, zostávajúceho času, žltých kariet a červených kariet a vstup do zápasov v určitom presnom bode.

  KOPANIE PENÁLT

  Priateľský režim „Kopanie penált“ je jedným z niekoľkých vlastností hry EURO 2004. „Kopanie penált“ ti poskytuje príležitosť prejsť rovno na kopanie penált – kedy sa dve mužstvá pokúšajú vyzrieť jedno na druhé tím, že každý kope 5 penált. Vyhráva mužstvo, ktoré dá viac gólov po 5 pokusoch.

  DOMA A NA CUDZOM IHRISKU

  Režim „Doma a na cudzom ihrisku“ je funkcia priateľského zápasu. „Doma a na cudzom ihrisku“ je bežný a zaujímavý formát, ktorý je využívaný vo vylučovacích súťažiach po celom svete. Unikátne na tomto formáte je, že k určeniu víťaza sa musia hrať dve zápasy. Pretože góly docielené na cudzom ihrisku (pokiaľ sa pravidlo aplikuje) sa počítajú dvojmo, môže byť celková stratégia značne rozdielna od stratégie jediného zápasu.

  • Celkom nový režim „Doma a na cudzom ihrisku“, ktorý podporuje formát 2 nôh.
  • Hraj dve zápasy bezprostredne za sebou nasledujúce na domácom štadióne z každého mužstva.
  • Hraj s uplatnením pravidla gólov na cudzom ihrisku alebo bez neho.

  REŽIM FANTAZY

  „Dream Match“ (Zápas snov) ti dáva príležitosť vytvoriť mužstvo snov vybraním zostavy (16) hráčov z ľubovoľných európskych zemí, ktoré sú obsiahnuté v hre. Ak zostavíš dve mužstvá, hraje sa medzi oboma mužstvami priateľský zápas.

  • Celkom nový režim „Fantazy“ umožňuje užívateľovi vytvoriť mužstvo snov a hrať zápas proti inému mužstvu.
  • Pre vytvorenie mužstva snov vyber hráča z ktoréhokoľvek z 51 európskych mužstiev.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si EURO 2004? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame