EURO 2004
PC

36,99
Nákupom získate 0,74 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Futbal
Kód produktu: 10996
 • Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 700MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  UEFA EURO 2004™ ti dáva šancu viesť tvoju zem na ceste k sláve na Euro 2004. V najprepracovanejšom režime majstrovstva, aký bol kedy uvedený na trh, sa ponoríš do slasti i strasti kvalifikácie a problémov vybrať si perfektné mužstvo tak, aby vyhralo. Jedná sa o futbal autentického národného mužstva, kde musíš zapojiť i dôvtip hráčov na ihrisku i mimo neho tak, aby sa mužstvo kvalifikovalo a vyhralo v oficiálnej a exkluzívnej hre UEFA Euro 2004™.

  Najnovšia AI a hrateľnosť pokračuje autentickým futbalovým zážitkom. Nielen, že budeš mať k dispozícií nové obratné pohyby, ale bolo zavedené aj ďalšie zlepšenie pohybov hráčov, prihrávky, streľba, hlavičky a driblovanie, takže hru UEFA EURO 2004™ sa môžeš nie len ľahko naučiť a hrať, ale pre skutočného herného fanatika je i naozajstným zážitkom.

  Rozhliadni sa okolo ihriska, nájdeš viac o rôznych režimoch hry – Euro Mode, Doma a na cudzom ihrisku (Home & Away), režim Fantazy, Turnaj a Vylučovací turnaj. Pozri sa, ako hra vypadá v galérií a pozri sa, ako hra ožije vo video sekcií. Porovnaj veľký počet nových možností s hrou FIFA 2004.

  Veľa šťastia vyhrajú iba najlepšie mužstvá.

  Režim UEFA EURO 2004™

  Povedieš mužstvo skrz kvalifikácií a priateľských zápasov až do finále EURO 2004. V priebehu kvalifikácie máš k dispozícií veľký počet termínov, z nich si môžeš vybrať a dohodnúť priateľský zápas s mužstvom podľa vlastnej voľby. Musíš si vybrať mužstvo v závislosti na morálke a kondícií. Výkon v danom dni určuje morálku hráča. Tesne na seba nadväzujú úspechy zlepšujúcej morálky.

  • Zvoľ si ľubovoľnú zem z 51 európskych zemí a hraj celý turnaj majstrovstva EURO 2004.
  • Multiplayer (podporuje 1 – 4 užívatelia).
  • Vyber svoje mužstvo z výberu z najlepších 40 hráčov, ktorých tvoja zem ponúka.
  • Pokús sa kvalifikovať do finále UEFA Euro 2004™ skrz kvalifikačného kola a vyraďovacieho kola.
  • Dohodni a hraj priateľské zápasy proti ostatným.
  • Dynamický model morálky: i. Morálka sa sleduje u každého hráča. ii. Morálka kolísa v závislosti na mužstve a výkone jednotlivca. iii. Morálka pozitívne či negatívne ovplyvňuje schopnosti hráča na ihrisku.
  • Zranenie.
  • Vylúčenie.
  • Pred každým zápasom si pozri detailný prieskum správy o súperovi.

  TYPY TURNAJOV

  V profesionálnom futbale sa dnes bežne využívajú tri druhy štruktúr turnajov. Sú to:

  Liga – Každé mužstvo hraje s každým iným mužstvom určitý počet kôl, 3 body sa dávajú za víťazstvo, 1 bod za nerozhodný výsledok a 0 bodov za prehru. Vyhráva mužstvo, ktoré má na konci sezóny najväčší počet bodov.

  Vylučovací turnaj – Mužstvá hrajú vo vylučovacej štruktúre, v ktorom víťazné mužstvá postupujú a mužstvá, ktoré prehrali sú vyradené. To pokračuje tak dlho, pokiaľ nezostane jedno neporazené mužstvo. Vylučovací turnaj + liga – Ako už názov naznačuje, jedná sa o kombináciu štruktúry vylučovacieho turnaja a ligy. Mužstvá sú organizované v skupinovej štruktúre pre prvé kolo (kolá), keď mužstva hrajú s ostatnými za svoje skupiny vo vylosovanom poradí. Mužstvá, ktoré sa kvalifikujú zo skupín, potom hrajú vo vylučovacej súťaži, v ktorom sa určí víťaz.

  • Všetky nové režimy turnajov umožňujú užívateľovi vytvoriť prispôsobený turnaj. Multiplayerový režim
   (podporuje 1 – 4 užívateľov).
  • Výber z troch rôznych formátov (Liga, Vylučovací turnaj + liga, Vylučovací turnaj)
  • Zvoľ veľkosť turnaja (4, 8, 16, 32) a stanov si pravidla vrátane 1 alebo 2 nôh, pravidlá počítania gólov na cudzom ihrisku a formáte nastavovacej doby (predĺženie).

  ZOSTAVENIE TURNAJA

  Zostavenie turnaja spočíva vo vytvorení štruktúry turnaja. Výber štruktúry, ktorá bude k dispozícií, sa bude meniť v závislosti na druhu turnaja (Liga, Vylučovací turnaj + liga, Vylučovací turnaj), aký chce užívateľ vytvoriť.

  TVORCA SITUÁCIÍ

  Tvorca situácií je priateľský režim pre jeden zápas, ktorý umožňuje prispôsobiť situáciu nadchádzajúceho zápasu. Môžeš nastaviť skóre, zostávajúci čas a počet červených a žltých kariet pre každé mužstvo.

  • Celkom nový režim „Situácia“ umožňuje užívateľovi vytvoriť požadovanú hernú situáciu.
  • "Vytvor zaujímavé situácie s upravením mužstiev, skóre, polčasov, zostávajúceho času, žltých kariet a červených kariet a vstup do zápasov v určitom presnom bode.

  KOPANIE PENÁLT

  Priateľský režim „Kopanie penált“ je jedným z niekoľkých vlastností hry EURO 2004. „Kopanie penált“ ti poskytuje príležitosť prejsť rovno na kopanie penált – kedy sa dve mužstvá pokúšajú vyzrieť jedno na druhé tím, že každý kope 5 penált. Vyhráva mužstvo, ktoré dá viac gólov po 5 pokusoch.

  DOMA A NA CUDZOM IHRISKU

  Režim „Doma a na cudzom ihrisku“ je funkcia priateľského zápasu. „Doma a na cudzom ihrisku“ je bežný a zaujímavý formát, ktorý je využívaný vo vylučovacích súťažiach po celom svete. Unikátne na tomto formáte je, že k určeniu víťaza sa musia hrať dve zápasy. Pretože góly docielené na cudzom ihrisku (pokiaľ sa pravidlo aplikuje) sa počítajú dvojmo, môže byť celková stratégia značne rozdielna od stratégie jediného zápasu.

  • Celkom nový režim „Doma a na cudzom ihrisku“, ktorý podporuje formát 2 nôh.
  • Hraj dve zápasy bezprostredne za sebou nasledujúce na domácom štadióne z každého mužstva.
  • Hraj s uplatnením pravidla gólov na cudzom ihrisku alebo bez neho.

  REŽIM FANTAZY

  „Dream Match“ (Zápas snov) ti dáva príležitosť vytvoriť mužstvo snov vybraním zostavy (16) hráčov z ľubovoľných európskych zemí, ktoré sú obsiahnuté v hre. Ak zostavíš dve mužstvá, hraje sa medzi oboma mužstvami priateľský zápas.

  • Celkom nový režim „Fantazy“ umožňuje užívateľovi vytvoriť mužstvo snov a hrať zápas proti inému mužstvu.
  • Pre vytvorenie mužstva snov vyber hráča z ktoréhokoľvek z 51 európskych mužstiev.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky