Vampire: The Masquerade Swansong
PS5

19,99
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Upíri, Príbehové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 45118

Darček k objednávke

 • Hra Vampire: The Masquerade – Swansong, založená na kultovej hre na hrdinov a vyvinutá špecialistami v tomto žánri, je príbehové RPG, v ktorom každé vaše rozhodnutie určuje osud troch hlavných postáv a bostonskej Camarilly.


  VITAJTE VO SVETE TEMNOTY

  Čo keby boli upíri skutoční? Čo keby títo krvilační predátori žili v utajení medzi nami a starostlivo osnovali prastaré konšpirácie? A čo keby ste sa vy stali jedným z nich? V hre Vampire: The Masquerade hráte za jedno z týchto príťažlivých monštier v sofistikovanom svete, kde sú hranice medzi skutočnosťou a nadprirodzenom vždy nejasné.

  Vampire: The Masquerade Swansong
  NAPÍNAVÝ THRILLER
  Hazel Iversen, Labuť, je nová princezná bostonskej Camarilly. Železná ruka v zamatovej rukavici – má v pláne upevniť svoju moc a rešpekt Maškarády, upírskeho práva navrhnutého tak, aby sa ľudia nikdy nedozvedeli o existencii týchto tvorov noci. Lenže nič nejde podľa plánu. Kvôli zvestiam o pletichách, vraždách a mocenských bojoch musíte pracovať v tieňoch a chrániť svoju sektu v rámci horúceho vyšetrovania, ktoré Boston uvrhne do chaosu.

  Vampire: The Masquerade Swansong
  HRAJTE AKO 3 ORIGINÁLNÍ UPÍRI
  Hrajte ako 3 upíri, ktorým je viac ako sto rokov. Postupujte hrou vďaka ich prepleteným osudom, vysporiadajte sa s ich odlišnými hľadiskami a pomocou ich charakteristiky sa snažte oddeliť pravdu od klamstiev. Každá postava má svoje vlastné schopnosti a upírske disciplíny, ktoré si môžete jednotlivo vylepšovať, aby vyhovovali vášmu preferovanému prístupu. Zvolíte si zastrašovanie, zvodnosť, alebo kradmý prístup? Rozhodnutie je na vás, pokiaľ ukojíte svoj hlad po krvi.

  Vampire: The Masquerade Swansong
  HRATEĽNOSŤ S NÁSLEDKY
  Vďaka jedinečnému prístupu k hrateľnosti kladie Swansong dôraz na následky vašich činov ako v rámci vyšetrovania, tak aj vašich sociálnych interakcií s postavami. Analyzujte starostlivo každú situáciu, pretože vaše rozhodnutie môže mať obrovský vplyv na životy vašich hrdinov a osud bostonskej Camarilly.

  Vampire: The Masquerade Swansong

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

premiera, figurka, komiks, deadpoolandwolverine, deadpool, wolverine, xmen, funkopop
xzonesk, darček, starwars, starwarsoutlaws, milujemehry
ohrachalidech, 50letvideoher, dejiny, hernecitanie, vsetkoprehracov, LevelMagazin
vybusnakotatka, partyhra, kartovahra, netflix
ohsinoko, manga, banpresto, kadokawa, Taito, figurky, komiksy
soulsborne, sprievodca, hernecitanie, eldenring