Virtual Skipper 4
PC

57,50
Nákupom získate 1,73 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Lode
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11688
 • 4 typy súťažných lodí: ACC monohulls, Melges 24, OffShore Racer a Trimaran Open 60 multihull ;12 rôznych lokalít, vrátane 6 nových - Marseilles, Valencia, Vancouver, Naples, Rio de Janeiro a Qingdao ;Hrajte s novými oficiálnymi pravidlami 2005 - 2008 alebo bez nich ;Rozšírená realistická manipulácia a reakcie so všetkými 4 typmi lodí ;Vylepšené plachtenie závisiace na vlnách a podmienkach počasia ;Možnosť importovania vlastných 3D modelov ;Editor máp a Mediatracker (kamery, text a grafika) ;Vytvorte si a editujte Nordické alebo tropické more ;Veľké množstvo súťaží a súťažiacich v Multiplayer Móde

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 500MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Simulátory
  V poslednej verzií simulátorov Virtual Skipper môžete plachtiť na najlepších plachetniciach sveta po 12 rôznych miestach na mori, ktoré hostia prestížne medzinárodné súťaže. Prispôsobte plavbu počasiu a poveternostným podmienkam a vyhrajte svoju prvú regatu.
  V tejto novej edícií sa tvorcovia sústredili na pôsobivosť hry a výsledok je ohromujúci. Vytvorili vysoko detailný a realistický oceán, jeho pohyby, ako naráža na pevninu a krištáľovo čistú vodu pod ktorou občas presvitá morské dno. Plno animované 3D oblaky, realistické striedanie dňa a noci.
  K 6 existujúcim miestam (San Francisco, Auckland, Quiberon..), bolo pridané 6 nových lokalít - Marseilles, Valencia, Rio, Vancouver, Naples a Qingdao.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet