VR Skater
PS5

27,99
Poštovné zadarmo
Nákupom získate 0,56 kreditov
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
DOPRAVA DO PACKETY ZADARMO
pri objednaní tovaru skladom nad 4,00 € (len do 24.9.)
Štítky: Skateboard, Virtuálna realita, PlayStation VR2
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 55061
 • VR Skater je od základu navrhnutý pre VR, aby ti poskytol tú najautentickejšiu, najnáročnejšiu a najpohlcujúcu skejtovú hru vôbec. Predstav si dosku pod nohami, kotúľajúci sa a cvakajúci zvuk gumových koliesok na dlaždicovom chodníku, než sa ti podarí dokonalé ollie.

  ZÁŽITOK VO VR
  Majte pocit, že skutočne stojíte na doske, a to vďaka najinovatívnejším vstupným mechanikám, ktoré vám umožnia ovládať dosku, o akej ste vždy snívali. Rovnaké pohyby rúk, aké by ste robili nohami, vám poskytne doposiaľ nevídanú perspektívu a úroveň ovládania a pocit naplnenia, ktorý zažijete pri dokonalom prevedení aj tých najzákladnejších trikov, to vás už nikdy neomrzí!
  VR Skater (PS5)
  ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA
  Aby sme vám pomohli zvládnuť umenie street skateboardingu, prevedieme vás triky flip, grab, grind, sľudy a manuály, ktoré vám umožnia ovládnuť každú z týchto zručností a vyrysovať tak počas herných jázd skejtové línie a kombá. To všetko vám pomôže nazbierať body za rekordnú jazdu!
  VR Skater (PS5)
  VIRTUÁLNE SKATEPARKY
  Jazdiť budete v 7 úžasných mestských prostrediach a na Mega rampe. Vyskúšajte svoju odvahu a vrhnite sa cez priepasť. Naozaj úžasný zážitok vo VR.
  VR Skater (PS5)
  UPRAVTE SI DOSKU PODĽA SEBA
  Užite si XP, medaily, trofeje, rebríčky a obchod VR Skater, kde si môžete vymeniť ťažko zarobené XP a vymeniť grip tape, trucky, kolieska a samozrejme aj to najdôležitejšie – umelecké dielo na doske!
  VR Skater (PS5)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si VR Skater? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame