Walt Disney: Prasátko a jeho velký piknik
PC

3,99
Doporučený vek: Od 7 rokov
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10541
 • hra Prasiatko a jeho veľký piknik je vhodná pre deti od 3 rokov; podľa najnovšieho filmu Disneya "Prasiatko a jeho veľký príbeh"; zaujímavé hádanky a rébusy na 22 pestrých obrazovkách; 4 zábavné a vtipné mini hry; stovky nádherných miest na každom kroku hry; vzrastajúca náročnosť pri opakovanom hraní; skvelá, prepracovaná grafika; profesionálna česká verzia (české titulky, anglický dabing)

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 200MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 4MB RAM, 0,1GB voľno na disku, 8x CDROM, Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 200MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 4MB RAM, 0.12GB voľno na disku, 8x CDROM

  Hra pre najmenších od Disneya prináša vaším deťom množstvo zábavy v bezpečnom prostredí. Môžu preskúmavať nové prostredie, prekonávať ťažkosti, hrať so svojimi obľúbenými Disneyovými postavičkami a užijú si nekonečné hodiny veselého hrania.

  NAOZAJ veľký polievkový piknik sa neobíde bez NAOZAJSTEJ veľkej polievky. Zajačik potrebuje k jeho príprave kopu dôležitých surovín a Prasiatko mu musí pomôcť ich získať. Prejdite s Prasiatkom celý les, navštívte všetkých jeho priateľov a získajte suroviny do Zajkovej najväčšej, najlepšej a najlahodnejšej polievky.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Walt Disney: Prasátko a jeho velký piknik? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame