Disney: Prasátko a jeho velký piknik
PC

3,99
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 7 rokov
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10541
 • hra Prasiatko a jeho veľký piknik je vhodná pre deti od 3 rokov; podľa najnovšieho filmu Disneya "Prasiatko a jeho veľký príbeh"; zaujímavé hádanky a rébusy na 22 pestrých obrazovkách; 4 zábavné a vtipné mini hry; stovky nádherných miest na každom kroku hry; vzrastajúca náročnosť pri opakovanom hraní; skvelá, prepracovaná grafika; profesionálna česká verzia (české titulky, anglický dabing)

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 200MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 4MB RAM, 0,1GB voľno na disku, 8x CDROM, Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 200MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 4MB RAM, 0.12GB voľno na disku, 8x CDROM

  Hra pre najmenších od Disneya prináša vaším deťom množstvo zábavy v bezpečnom prostredí. Môžu preskúmavať nové prostredie, prekonávať ťažkosti, hrať so svojimi obľúbenými Disneyovými postavičkami a užijú si nekonečné hodiny veselého hrania.

  NAOZAJ veľký polievkový piknik sa neobíde bez NAOZAJSTEJ veľkej polievky. Zajačik potrebuje k jeho príprave kopu dôležitých surovín a Prasiatko mu musí pomôcť ich získať. Prejdite s Prasiatkom celý les, navštívte všetkých jeho priateľov a získajte suroviny do Zajkovej najväčšej, najlepšej a najlahodnejšej polievky.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, českéhry
fallout, falloutseries, falloutanthology
darksouls, fromsoftware, hernecitanie