Warhammer: Age of Sigmar: Realms of Ruin
XSX

39,99 44,99 €

Zľava platí do 30.12.2024 alebo vypredania

Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Real-time stratégie, Age of Sigmar, RTS
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 58307
Hra je tiež dostupná pre:  PS5
 • Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin je realtimová stratégia zasadená do presláveného fantasy sveta Warhammeru. Staňte sa vojvodcom jednej zo štyroch unikátnych frakcií a v napínavých taktických bitkách sa pokúste ovládnuť divokú a brutálnu ríšu Ghur!
  OBSAH EDÍCIE
  - hra Warhammer: Age of Sigmar: Realms of Ruin
  - Hero Pack DLC, ktorý prináša dvoch nových hrdinov do hier pre viacerých hráčov a režimu Dobývanie - Yndrastu pre Búrne eternály a Gobsprakka pre Orrukské kruleboyz.

  NAPÍNAVÁ PRÍBEHOVÁ KAMPAŇ O ZÚFALOM BOJI O PREŽITÍ
  Preskúmajte rôzne podoby vojny z pohľadu spravodlivých šampiónov i preradných vojvodcov, vtiahnutých do zúfalého konfliktu pustošiaceho brutálnu ríšu. Bojujte o prežitie a nadvládu v príbehovej kampani so štyrmi hlavnými frakciami, medzi ktorými nechýbajú Búrni eternáli, Orrukskí kruleboyz alebo Noční besové. Prežite strhujúci príbeh vytvorený v spolupráci s Gavinom Thorpom, oceňovaným autorom románov a poviedok zo sveta Warhammeru.
  Warhammer: Age of Sigmar: Realms of Ruin
  KOMPLEXNÁ HRA PRE VIAC HRÁČOV
  Postavte sa vojvodcom z celého sveta naprieč platformami v online režimoch až pre štyroch hráčov. Bojujte sami v zápasoch jedného proti jednému alebo dvoch proti dvom s až tromi umelými protivníkmi alebo hrajte bok po boku s priateľom. Získavajte česť počas voľných hier alebo podrobte svoje strategické zručnosti skúške ohňom v hodnotených kompetitívnych stretoch o trón skutočného vládcu Ghuru pri neľútostných súbojoch dvoch hráčov snažiacich sa vystúpiť na vrchol súťažného rebríčka.
  Warhammer Age of Sigmar hra
  PUSŤTE SA DO VEČNÉHO DOBÝVANIA
  Okúste nástrahy režimu Dobývanie určeného pre jedného hráča v procedurálne generovanej kampani, v ktorej budete čeliť sérii nevypočítateľných bojových scenárov a máp s nečakanými zvratmi úplne meniacimi podmienky boja. Sami sa rozhodnite, či za konečným víťazstvom pôjdete čo najkratšou cestou, alebo či podstúpite viac bitiek v snahe dosiahnuť čo najvyššie skóre. Bez ohľadu na vaše rozhodnutie nebudú žiadne dve kampane v režime Dobývanie rovnaké!
  Realms of Ruin strategie
  NEKONEČNÁ KREATIVITA
  Dajte voľný priechod svojej tvorivosti s pomocou revolučných kreatívnych nástrojov. Navrhujte vlastné bojové mapy v editore máp s využitím rovnakých nástrojov, aké pri tvorbe herných máp používali sami vývojári. Buďte sví pri dobývaní sveta a s pomocou systému na úpravu vzhľadu postáv vyfarbujte svoje jednotky podľa vlastných predstáv farbami z kolekcie Citadel od spoločnosti Games Workshop. V editore scén zasadzujte postavy a rekvizity do jedinečných situácií, vytvárajte očarujúce diorámy a potom sa o ne podeľte s komunitou.
  Warhammer fantasy svět
  VALČENIE PRIPRAVENÉ PRE HERNÉ OVLÁDAČE
  Spoznajte realtimovú stratégiu navrhnutú pre pohodlné hranie na konzolách. Vďaka rýchlemu výberu jednotiek a ľahkému plánovaniu ich trás i smerov útokov vám inovatívny systém ovládania DirectStep umožní udeľovať presné taktické pokyny aj uprostred tej najprudšej bojovej vravy!
  Age of Sigmar realtime strategie
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Warhammer: Age of Sigmar: Realms of Ruin? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky