Wings of War
PC

20,99
Nákupom získate 0,42 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Lietadla
Kód produktu: 11145
 • Preveďte mladého pilota skrz fiktívne letecké súboje 1. sv. vojny; Sedem rozsiahlych máp (64km štvorcových) s rôznymi tipmi prostredia, podľa ročných dôb a počasia alebo s prednastavenými scenármi; 70 napínavých misií s bonusovými úlohami ako doručenie tovaru pre čierny trh alebo zavraždenie nepriateľovho dôstojníka.; Súťaže s ďalšími pilotmi v dueloch a kaskadérskych kúskoch a pestujte si tak svoju povesť.; Skryté misie a vybavenia; Získane medaile vám odomknú nové druhy lietadiel a bojových vzorov, ktoré si môžete namaľovať na lietadlo; Bonusy v podobe ďalších guľometov, urýchľovačov, brnení a rakiet; 4 multiplayerové módy proti spoluhráčom alebo s ich pomocou.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Simulátory
  Napínavé letecké súboje prvej svetovej vojny na vlastnej koži. Ako letecký nováčik musíte osvedčiť svoje odhodlanie postaviť sa k stíhajúcim esom a vziať svoj osud do vlastných rúk. Za vzornú službu vlasti získate povýšenie a metál, plnením úloh nad rámec povinností slávu. Záleží iba na vás ktorú cestu si vyberte, čaká vás život v oblakoch a cesta za slávou na Krídlach vojny!
  Hra ponúka dva módy ovládania lietadla - simuláciu a arkádu. Celkovej arkádovanejšej hry odpovedá i štýl akým môžete behom bojov "zbierať " rôzne bonusy a vylepšenia pre svoj stroj.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet