X2: The Threat
PC

(1x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Vesmírna
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10660
 • Hra je v papierovom obale ABC edície (bez krabičky)

  Verzia hry 1.4

  Stúpajúca náročnosť, takže môžete ihneď hrať; Zaujímavý príbeh a náplň misií; Rozsiahly kus vesmíru na preskúmanie; Tisícky objektov - lode, stanice, veľa zbraňových systémov, komodity na obchodovanie s technológiou; Vžite sa do pozície obchodníka, alebo piráta vesmíru;

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,8GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Simulátory

  Zo svojej minulosti si síce veľa nepamätáte, ale o to lepšia môže byť vaša budúcnosť. Zatiaľ sa snažíte vypátrať niečo o tom, kým ste boli a čo sa vám prihodilo. Môžete sa živiť obchodom a vesmírnym pirátstvom. Vybudujte si svoje vesmírne impérium.
  Dej hry je zasiahnutý po 25. rokoch X: Beyond The Frontier a tomu odpovedá i posun v technickom vývoji. Podobne ako v prvej časti, i tu sa stretávame s rovnakými rasami a politickými štruktúrami, len s tím rozdielom, že všetko bude mnohonásobne väčšie. Celkovo sa v hre budete môcť stretnúť so 70. rôznymi vesmírnymi loďami. Čaká vás viac obchodovania, budovania a objavovania, ako v prvej časti.

  X2 je vesmírny simulátor, v ktorom prevážate tovar medzi vesmírnymi stanicami, bojujete s loďami a budujete vlastné impérium.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Opravdu moc dobrá hra, která dokáže obchodní nadšence chytnout a na velmi dlouhou dobu nepustit. Vesmír si žije vlastním životem a je jen na vás, jaké postavení si v něm vybudete. Můžete být pirátem, "policistou", nebo třeba obchodním magnátem s vlastními továrnami a stanicemi. Prostě super zábava.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame