Xenoblade Chronicles: Definitive Edition (SWITCH)
SWITCH

(1x)
48.69 50.99 €

Zľava platí do 10. 8. 2021

Nákupom získate 1.02 kreditov
 • 48.69 €
  Nie je skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Fantasy, JRPG, Japonské
 • Xenoblade Chronicles: Definitive Edition je RPG z otvoreného sveta od štúdia Monolith Soft, ktorá prvýkrát vyšla na konzolu Nintendo Wii v roku 2012. O tri roky sa titul dostal aj na konzolu Nintendo 3DS, teraz sa predstaví hráčom na Nintendo Switch.

  PRVÁ V SÉRII
  Xenoblade Chronicles je úplne prvou hrou z celej série Xenoblade Chronicles série, hráč sa ocitá v otvorenom svete rozdelenom do zón, kde plní hlavné i vedľajšie úlohy. Kľúčovou stránkou vášho putovania sú súboje s nepriateľmi v reálnom čase, počas ktorých dôjde dokonca na tajomné záblesky z budúcnosti

  Xenoblade Chronicles - Definitive Edition (SWITCH)

  NETRADIČNÍ SVĚT

  Titul je zasadený do prostredia dvoch zmrznutých tiel bojujúcich titanov, Bionise a Michonise. Tieto dve znepriatelené strany si nič nedarujú, kľúčom k získaniu rozhodujúcej výhody nad osudom celej bitky je meč Monada. Vy sa vtelíte do postavy Shulka, ktorý objaví, že práve on má schopnosť ovládať tento meč. Spoločne so svojím verným priateľom Reyna sa tak vydávate na dlhú cestou za pomstou.

  xenoblades
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Skvělý remake kultovní klasiky. Pokud máte rádi RPG, máte doma Switch, tak tohle je povinnost.