Age of Conan: Hyborian Adventures (Collectors edition)
PC

60,99
Nákupom získate 1,22 kreditov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 13193
 • Staňte sa čímkoľvek chcete.; Prejdite zo singleplayeru plynule do on-line hrania.; Revolučné súboje v reálnom čase.; Objavujte masívny svet podľa Roberta E. Howarda.; PvP bitky, alebo trebárs obliehanie.; Postavte a bráňte mestá stvorené hráčom.; Hru je možné hrať len cez internet po zaplatení mesačných poplatkov.; Hra obsahuje kupón na 30 dní hrania. Tento kupón sa aktivuje zadaním kreditného čísla pri vytváraní účtu na stránkach hry alebo zadaním čísla z 60 dennej hernej karty

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], procesor 3,0GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 6600), 32,0GB voľno na disku, DVDROM, pri hre je prvých 30 dní hrania zadarmo ale následne je vyžadované platenie mesačných poplatkov (15

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Mix príbehovej singleplayer akčnej adventúry s RPG prvkami a akčného on-line RPG. To všetko je zasadené do populárneho fantasy sveta Hyboria, ktorého autorom je Robert E. Howard. Ide o svet naplnený zlými božstvami, mýtickými príšerami a stratenými civilizáciami, kde ľudská rasa len ťažko bojuje o prežitie. Vedie ju mocný barbar Conan, ktorý sa práve chopil žezla kráľovstva Aquilonia. Namiesto stability však Conanova vláda vyústi v chaos a zatratenie.

  Je len na každom hráčovi a jeho postave, aký osud si v tomto temnom fantasy svete vybojuje, či prežije, alebo skončí v pekle. Hra ponúka príbehovo orientovanú singleplayer kampaň (behom nej avšak rovnako musíte byť pripojení k príslušnému serveru), ktorá po dokončení vyústi v plynulý prechod do on-line sveta, kde na vás čakajú ďalšie dobrodružstvá a hlavne interakcia s kopou ďalších živých hráčov, ale i NPC postáv.

  Conan využíva úplne nový, interne vyvinutý, súbojový systém nazvaný Real Combat engine, ktorý hráčom umožňuje bojovať v reálnom čase. Znamená to, že budete môcť mávať svojou zbraňou a sami si určovať kedy a na aké miesto na tele protivníka zaútočiť, kedy sa budete kryť atď. Len na schopnostiach, postrehu a vlastnostiach vašej postavy teda závisí výsledok boja. Hra obsahuje nielen súboje jednotlivcov, ale i súboje skupinové, ktorých sa môže zúčastniť veľký počet živých i NPC postáv. A nechýbajú ani klasické MMORPG prvky. Ide napríklad o možnosť utvárať gildy, obliehať nepriateľský hrad, brániť svoju vlastnú pevnosť a podobne.

  Zberateľská edícia obsahuje:
  - Balenie v podobe pokovanej škatule
  - Báseň od Roberta E. Howarda
  - Obrázkovú knihu (128 strán)
  - Soundtrack
  - Kožennú mapu sveta
  - Bonusové DVD
  - 5 skúšobných CD kľúčov pre kamarátov
  - 2 ingame predmety (Ring of Asheron a The Drinking Cape)
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame