Age of Conan: Hyborian Adventures (Collectors edition)
PC

60,99
Nákupom získate 1,22 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 13193
 • Staňte sa čímkoľvek chcete.; Prejdite zo singleplayeru plynule do on-line hrania.; Revolučné súboje v reálnom čase.; Objavujte masívny svet podľa Roberta E. Howarda.; PvP bitky, alebo trebárs obliehanie.; Postavte a bráňte mestá stvorené hráčom.; Hru je možné hrať len cez internet po zaplatení mesačných poplatkov.; Hra obsahuje kupón na 30 dní hrania. Tento kupón sa aktivuje zadaním kreditného čísla pri vytváraní účtu na stránkach hry alebo zadaním čísla z 60 dennej hernej karty

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], procesor 3,0GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 6600), 32,0GB voľno na disku, DVDROM, pri hre je prvých 30 dní hrania zadarmo ale následne je vyžadované platenie mesačných poplatkov (15

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Mix príbehovej singleplayer akčnej adventúry s RPG prvkami a akčného on-line RPG. To všetko je zasadené do populárneho fantasy sveta Hyboria, ktorého autorom je Robert E. Howard. Ide o svet naplnený zlými božstvami, mýtickými príšerami a stratenými civilizáciami, kde ľudská rasa len ťažko bojuje o prežitie. Vedie ju mocný barbar Conan, ktorý sa práve chopil žezla kráľovstva Aquilonia. Namiesto stability však Conanova vláda vyústi v chaos a zatratenie.

  Je len na každom hráčovi a jeho postave, aký osud si v tomto temnom fantasy svete vybojuje, či prežije, alebo skončí v pekle. Hra ponúka príbehovo orientovanú singleplayer kampaň (behom nej avšak rovnako musíte byť pripojení k príslušnému serveru), ktorá po dokončení vyústi v plynulý prechod do on-line sveta, kde na vás čakajú ďalšie dobrodružstvá a hlavne interakcia s kopou ďalších živých hráčov, ale i NPC postáv.

  Conan využíva úplne nový, interne vyvinutý, súbojový systém nazvaný Real Combat engine, ktorý hráčom umožňuje bojovať v reálnom čase. Znamená to, že budete môcť mávať svojou zbraňou a sami si určovať kedy a na aké miesto na tele protivníka zaútočiť, kedy sa budete kryť atď. Len na schopnostiach, postrehu a vlastnostiach vašej postavy teda závisí výsledok boja. Hra obsahuje nielen súboje jednotlivcov, ale i súboje skupinové, ktorých sa môže zúčastniť veľký počet živých i NPC postáv. A nechýbajú ani klasické MMORPG prvky. Ide napríklad o možnosť utvárať gildy, obliehať nepriateľský hrad, brániť svoju vlastnú pevnosť a podobne.

  Zberateľská edícia obsahuje:
  - Balenie v podobe pokovanej škatule
  - Báseň od Roberta E. Howarda
  - Obrázkovú knihu (128 strán)
  - Soundtrack
  - Kožennú mapu sveta
  - Bonusové DVD
  - 5 skúšobných CD kľúčov pre kamarátov
  - 2 ingame predmety (Ring of Asheron a The Drinking Cape)
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale