Auto Assault - zberateľská edícia
PC

32,99
Nákupom získate 0,66 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11744
 • Zberateľská edícia obsahuje: skladacie slúchadla, manuál, mapu, PlayNC katalóg, hernú aktivačnú kartu, soundtrack, plagát, kľúčenku, zberateľské karty a samolepky.
  Masívna multiplayerová hra ;Unikátny zničiteľný svet, kde môžete zničiť všetko čo sa hýbe a väčšinu vecí, ktoré sa nehýbu ;Realistické efekty ;Unikátny systém misií ;Celkom nová mapa sveta, ktorá minimalizuje čas presunu ;Dynamická tvorba máp, terénu, bytostí a spontánnych udalostí

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,6GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 6,0GB voľno na disku, 16x CDROM, pripojenie k internetu.
  Platba mesačných poplatkov

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Auto Assault je masívna multiplayerová hra, kde objavujete post apokalyptický svet v upravených autách a motorkách. Ľudia a mutanti proti sebe bojujú o kontrolu nad svetom.
  Bojujte proti zločincom a mutantom, búrajte budovy a autá a zničte všetky objekty ktoré uvidíte. Objavujte, drancujte a bojujte proti svojím protivníkom sám alebo sa pridajte k nejakej frakcií a pomôžte im prevziať silu nad čo najväčším teritóriom.
  Upraviť si môžete nielen svoju postavu, ale i vzhľad a výzbroj svojho auta alebo motorky. Každá postava môže vlastniť niekoľko vozidiel.
  V Auto Assault nájdete priestory pre bitky, ale i detailní systém misií s prepracovaným scenárom pre samotných hráčov alebo skupiny.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet