Brigade E5
PC

6,09
Nákupom získate 0,24 kreditov
Štítky: Ťahové
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11566
 • Taktická stratégia pre viacerých hráčov

  Inovatívny súbojový systém nazývaný “Smart Pause Mode” kombinujúc realtime a ťahovú stratégiu; Príbeh od Shaun Lyng, autora populárnej série Jagged Alliance; Viac než 100 detailne vymodelovaných zbraní, rôzne druhy munícií a granátov; Možnosť upraviť zbrane s pomocou rôznych doplnkov ako sú zameriavače, granátomety a bajonety; Vybrané mapy vybalansované pre hru pre viacerých hráčov (s 4 alebo tímy s 6 vojakmi); Rôzne módy multiplayera ako CTF, Fortress a Deathmatch

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Brigade E5: New Jagged Union je taktická hra, ktorá hráča prenesie na tropický ostrov Palinero, zmietaný občianskou vojnou. Vyberte si jednu zo strán snažiacich sa presadiť svoje záujmy alebo sa staňte neutrálnou silou a riešte krízové situácie tak, aby sa na ostrov vrátil poriadok.

  Hra je založená na systéme SPM (Smart Pause Mode), ktorý pripomína ťahové taktické akcie. Na rozdiel od ťahových stratégií, nemajú hráči pridelené žiadne "akčné body", ale môžete im pri zastavenom čase zadať sériu rozkazov, ktoré potom vykonávajú (podobný systém ako v úspešnej UFO: Aftermath).
  Arzenál 100 detailne vymodelovaných zbraní uspokojí i náročné vojenské typy, aj tu nájdete niekoľko druhov munícií, granátov, neprestrelených viest a ďalšieho vybavenia. Hráči budú mať rovnako možnosť vybaviť zbrane rôznymi doplnkami ako sú zameriavače, granátomety alebo bajonety.
  Na rozdiel od iných stratégií podobného typu ponúka Brigade E5 aj niekoľko módov hry pre viacerých hráčov (CTF, Deathmatch, Fortress) cez LAN i internet.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Brigade E5? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame