Classified: France '44
PS5

29,99
Nákupom získate 0,90 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Real-time stratégie, Svetová vojna, Ťahové, Taktické
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59404
 • Classified: France '44 je taktická ťahová stratégia odohrávajúca sa počas druhej svetovej vojny počas mesiacov predchádzajúcich spojeneckej invázii do Francúzska z júna 1944.


  KAŽDÝ VÝSTREL SA POČÍTA

  V rámci unikátneho systému morálky hry Classified: France '44 má každý výstrel vplyv rovnako na vás, ako na vašich nepriateľov. Nalomte protivníkov krycou paľbou a získajte krátky časový priestor na to, aby ste svoje krčiace sa ciele obišli a dorazili.
  Company of Heroes 3 - Console Edition dupl (PS5)
  VEĎTE BOJ PODĽA SVOJICH PRAVIDIEL
  Najprv potajomky eliminujte kľúčové ciele a otvorený boj zahájte, až keď sa vám to bude hodiť. Čím viac protivníkov ale odstránite, tým viac začnú zostávajúci nepriatelia tušiť, že niečo nie je v poriadku. Buďte preto pripravení sklapnúť pascu skôr, než budete odhalení.
  Company of Heroes 3 - Console Edition dupl (PS5)
  ZOSTAVTE SI VLASTNÝ TÍM
  Vyberajte z autentickej a jedinečnej zmesi hrdinov, z ktorých každý môže rozprávať svoj vlastný príbeh. Cvičte ich, upravujte ich podľa svojich predstáv a vybavujte ich neustále sa rozširujúcim arzenálom zručností a zbraní. Pravidelne zvyšujte morálku členov svojho tímu spoločne stráveným časom pri táborovom ohni a pri tom zistite viac o životoch tých, ktorí bojujú po vašom boku na vojnou zničených poliach okupovaného Francúzska.
  Company of Heroes 3 - Console Edition dupl (PS5)
  PREŽITE HISTÓRIU
  Plňte náročné úlohy vo viac ako 45 misiách, ktoré vášmu tímu predložia francúzske jednotky. Sami si vyberte, ktoré misie práve teraz najviac vyhovujú vášmu plánu, ako posilniť hnutie odporu, a zároveň vám najlepšie pomáhajú splniť vaše hlavné ciele. Spravujte efektívne svoj tím a vysielajte ho vykonávať strategické operácie
  Company of Heroes 3 - Console Edition dupl (PS5)
  NAVRHNUTÉ, ABY VYDRŽALI
  Budúce aktualizácie a rozšírenia budú ďalej zväčšovať svet hry Classified: France '44 a súčasne obohatia váš boj za slobodu o nové a vzrušujúce prvky. Nástroje pre tvorbu vlastných misií a modifikácií potom zaistia, že vám bude vždy k dispozícii množstvo lákavého obsahu vytvoreného ostatnými hráčmi
  Company of Heroes 3 - Console Edition dupl (PS5)

  ZA VÍŤAZSTVO
  Classified: France '44 pred vás predkladá výzvy niekoľkých úrovní – realizujte optimálnu celkovú stratégiu av jednotlivých misiách čo najlepšie taktizujte v snahe objaviť všetky dostupné zakončenia hry. Ako bude vyzerať práve váš deň D?
  Company of Heroes 3 - Console Edition dupl (PS5)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Classified: France '44? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame

hernecitanie, , theroadtotheerdtree
vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek