Command and Conquer 3: Tiberium Wars Kane Edition
PC

(7x)
57,50
Nákupom získate 0,58 kreditov
Štítky: Sci-Fi, Real-time stratégie
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12325
 • Podpora multiplayeru bude ukončená k 1.6.2014

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], procesor 2,0GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 6,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce 4 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná) alebo Ati Radeon 8500 a vyššia.
  Pre Windows Vista pro

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Pokračovanie veľúspešnej stratégie, ktorej príbeh sa odohráva v roku 2047, kde sa smrteľné jedovatá mimozemská substancia Tiberium šíri nekontrolovane po celej planéte Zem. Aliancia technicky najvyspelejších štátov známa ako GDI sa snaží šírenie Tiberia zastaviť, ale naráža na aktivity nepriateľov z Brotherhood of NOD, ktorý vedie šialený megaloman Kane, ktorý hodlá využiť Tiberia k transformácií Zeme a jej populáciu podľa svojich zvrhlých predstáv. Tiberium sa tak zase po rokoch stáva príčinou globálnej vojny, ktorá rozhodne o budúcnosti ľudstva, ktoré visí na vlásku.

  Tiberium Wars ponúka tradičnú akčnú hrateľnosť predošlých C&C titulov, ktorú podporuje nová AI a špičkové audiovizuálne spracovanie. Základom hry je dlhá singleplayer kampaň, v ktorej na vás čaká rada misií s odlišnou náplňou, v ktorej budete môcť okrem iného používať tradičné mobilné základne, ION kanóny, ale dôjde i na vzájomné kombinovanie nastávajúcich jednotiek. Nechýba ani podpora multiplayera cez LAN i internet, v ktorej rámci je k dispozícií je i podpora hlasovej komunikácie, klanov a nových spectator módov.

  Špeciálna edícia je obohatená o jedno DVD, na ktorom nájdete videá z pripravovania hry, nepoužité scény, pár ďalších bonusov a taktiež v samotnej hre čakajte exkluzívni obsah, ako napr. bonusové mapy.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (7)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Výborné hraní. Skvělá grafika i na horších strojích. Příznivci serie C&C musí naprosto bez podmínek mít ...

 Neoverený nákup

Skvěle vyvážená a nadmíru zábavná strategie, kterou si ale spíše než stratégové užijí hráči milující rychlost a adrenalin. Bohužel oproti předchozím dílům Tiberium série hraje příběh až druhé housle a hlavně předělové scény už nejsou to, co bývaly. Jsem rád, že jsem s Kanem seznámil v Tiberian Sunu a ne v Tiberium Wars.

 Neoverený nákup

Důstojný nástupce Tiberian Sun po stránce příběhu a Zero Hour po stránce hratelnosti.
Má velice slušné šance zadupat do země StarCraft (o Warcraftu 3 nemluvě). Uvidíme jak se s Tiberium Wars popere StarCraft 2, ale osobně si myslím že TW zůstaně nějakou dobu nepřekonán.

 Neoverený nákup

Celkem slusne pokracovani zname serie hry, ktera nedela ostudu sve serii, ale pouzel dela ostudu tvurcum ktery by meli na vic. A jedina zachana k dokonalosti by molha bejt pouze ve forme datadisku, ktery by prines chibejci vycitavky.

 Overený nákup

Prave to, co clovek ocekaval od c&c. Navrat ke korenum RTS.

 Neoverený nákup

Vyborna hra - niet co dodat

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame