Diablo IV
XSX

64,99 72,99 €

Zľava platí do 31.10.2023 alebo vypredania

Nákupom získate 0,52 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Fantasy, Temné
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 31923
Hra je tiež dostupná pre:  PS4PS5

Darček k objednávke

 • Diablo IV je akčný RPG zážitok novej generácie, kde vás čakajú nekonečné zástupy zla, ktoré môžete masakrovať, nespočet schopností, ktoré môžete ovládnuť, desivé dungeony a legendárnu korisť. Vydajte sa na kampaň sólo alebo s kamarátmi, stretnite zaujímavé postavy v nádherne temnom prostredí a so strhujúcim príbehom, alebo preskúmajte rozsiahly obsah po konci hry a spoločný svet, kde sa hráči môžu stretávať v mestách, aby tam obchodovali, spojili sa proti bossom alebo zostúpili do zón PvP, ktoré preveria ich schopnosti proti ostatným hráčom. Vďaka možnosti hrania a ukladania postupu naprieč všetkými platformami nie je potrebné vytvárať žiadne lobby.

  Toto je iba začiatok pre Diablo IV, pretože na obzore už sa zračia nové udalosti, príbehy, sezóny, odmeny a ďalšie.

  Diablo IV - Cross-Gen Bundle

  obsahuje verziu hry pre Xbox One a Xbox Series X.

  K PREDOBJEDNÁVKE ZÍSKATE

  - Jazdné zviera Light Bearer pre Diablo IV
  VRACIA SA LILITH, DCERA NENÁVISTI
  Verzia sveta Sanctuary v hre Diablo IV je obrovská a plná dobrodružných príležitostí. Od udalostí v hre Diablo III: Reaper of Souls uplynulo niekoľko desiatok rokov a Lilith, dcéra nenávisti, je odhodlaná Sanctuary opäť ovládnuť. Možnosti, ako môžete hru hrať, sú bohatšie a rozsiahlejšie ako kedykoľvek predtým a tešiť sa môžete na nasledujúce:
  • Preskúmajte cez 140+ dungeonov a vedľajších úloh počas kampane aj po nej, za ktoré získate odmeny a ktoré prehĺbia váš príbehový zážitok
  • Porazte bossov tak, že sa spojíte s ostatnými hráčmi a nájdete bonusové poklady
  • Lokálne udalosti, ktoré sa objavia na územiach Sanctuary a ponúknu rýchle odmeny
  • Oslobodzujte pevnosti, z ktorých sa potom, čo ich zbavíte skazených démonov a nepriateľských šeliem, stanú priateľské predsunuté základne, ktoré navždy zmenia rozloženie sveta
  • Vývoj postavy vrátane výberu triedy, celého radu schopností, vďaka ktorým ovládnete veľkú moc, a širokej škály kozmetických predmetov

  ZÁŽITOK PO KONCI HRY
  Hrajte aj po skončení hlavného príbehu vďaka robustnejšej ponuke po konci hry:
  • Fields of Hatred zvýrazní vybrané zóny, kde vás čaká peklo PvP a kde hráči budú môcť zbierať Seeds of Hatred a Red Dust, za ktoré si zaobstarajú jazdné zvieratá a kozmetické predmety.
  • Paragon Boards, ktoré hráčom umožnia prekročiť maximálnu úroveň a pomocou glyfov rozvíjať postavy vďaka epickému novému vrcholu sily.
  • Nightmare Dungeons pomocou pečatí zvyšujú stávky a preveria schopnosti hráčov vďaka divokejším dungeonom.
  • Helltide je pravidelná udalosť, kde sú služobníci Lilith ešte silnejší, ale za ich likvidáciu získate korisť z truhiel Helltide.
  • Whispers of the Dead ponúknu možnosť porovnať si účty v hernom svete a získať odmeny. Za splnené úlohy získate Grim Favors, ktoré potom vymeníte za legendárne vybavenie a ďalšie!

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Diablo IV? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame