Dying Light 2: Stay Human CZ
XBOX

54,99
Nákupom získate 1,10 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Survival, Open-world, Krvavé, Zombie
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 28397
Hra je tiež dostupná pre:  PS5PS4

Darček k objednávke

 • STANDARD EDITION OBSAHUJE
  - hru Dying Light 2: Stay Human
  - alternatívny obal hry


  Dying Light 2: Stay Human využíva Smart Delivery technológiu - kúpte si hru iba raz a hrajte ju na Xbox One alebo vo vylepšenej verzii na Xbox Series X.

  Dying Light 2 je všetko, čo by ste od pokračovania prvého dielu čakali. Lepší pohyb, plynulejšie súboje z prvej osoby a obrovskou novinkou pokračovania je živý ekosystém, ktorý bude reagovať na vaše rozhodnutie a činy. Tie môžu viesť k drastickým zmenám celého mesta, či už dobrým alebo zlým smerom.

  CIVILIZÁCIA V TROSKÁCH
  Pred viac ako 20 rokmi sme v Harrane bojovali proti vírusu - a prehrali sme. Teraz prehrávame znova. Mesto, jedna z posledných veľkých ľudských osád, je rozorvané konfliktom. Civilizácia sa vrátila späť do obdobia temna. A napriek tomu máme stále ešte nádej.

  ZOSTAŤ ČLOVEKOM
  Ste pútnik, ktorý má moc zmeniť osud Mesta. Lenže vaše mimoriadne schopnosti nie sú zadarmo. Prenasledujú vás spomienky, ktoré nedokážete rozlúštiť, a tak sa vydávate zistiť pravdu ... a ocitáte sa v bojovej zóne. Zdokonaľte svoje schopnosti, pretože ak máte porážať nepriateľov a urobiť si spojencov, budete potrebovať päste aj dôvtip. Odhaľte temné tajomstvá tých, ktorí v rukách držia moc, vyberte si stranu a rozhodnite o svojom osude. Ale nech už vás vaše činy zavedú kamkoľvek, na jednu vec nesmiete zabudnúť - zostaňte človekom.

  Dying Light 2
  ROZSIAHLY OTVORENÝ SVET
  Zúčastnite sa života v meste v novej dobe temna. Objavte rôzne cesty a skryté priechody, zatiaľ čo budete skúmať hneď niekoľko úrovní mesta a jeho lokácie.

  ROZHODNUTIE A NÁSLEDKY
  Utvorte budúcnosť Mesta vďaka svojim činom a sledujte, ako sa menia. Rozhodnite o rovnováhe síl vďaka voľbám v silnejúcom konflikte a vytvorte si vlastný zážitok.

  Dying Light 2
  STRIEDANIE DŇA A NOCI
  Počkajte na noc a vydajte sa do temných úkrytov infikovaných. Slnečné svetlo ich drží v šachu, ale akonáhle zmizne, príšery vyrazia na lov zo svojich brlohov, takže ich môžete preskúmať.

  KREATIVNE A BRUTÁLNE SÚBOJE
  Využite parkúrových schopností a získajte výhodu aj v tých najbrutálnejších stretoch. Vašimi najlepšími priateľmi budú chytré uvažovania, pasce a kreatívne zbrane.

  Dying Light 2

  KOOPERATIVNA HRA PRE 2-4 HRÁČOV

  Hrajte v kooperácii až štyroch hráčov. Hostujte vlastné hry alebo sa pridajte k ostatným a pozrite sa, ako ich rozhodnutie dopadli inak ako tie vaše.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Dying Light 2: Stay Human CZ? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame