Empire of Sin - Day One Edition
XBOX

34.99
Nákupom získate 1.40 kreditov
 • 34.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Mafiánske, Ťahové, Taktické
Hra je tiež dostupná pre:  SWITCHPS4PC
 • DAY ONE EDITION OBSAHUJE
  - hru Empire of Sin 
  - DLC The Good Son Pack  Empire of Sin je strategická hra štúdia Romero Games a Paradox Interactive, ktorá je zasadená do neľútostného prostredia kriminálneho podsvetia éry prohibície v Chicagu v 20. rokoch 20. storočia. Je len na vás sa vyšplhať za pomoci podvodov, šarmu a zastrašovania na vrchol. Hra je inšpirovaná žánrom noir a zameraná na jednotlivé postavy. Presaďte sa do pozadia organizovaného zločinu v čase jeho najväčšej slávy v hre Johna a Brendy Romerových.


  VYBUDUJTE KRIMINÁLNÉ IMPÉRIUM

  Všetko musíte vybudovať totálne od piky, voľbou toho, čo nie tak úplne legálneho budete robiť. Nech to sú kasína, výpalné, pakt s odbormi či iná levárna, musíte si vybudovať u hláv mafiánskych rodín dobrú vizitku. Akonáhle vás bude poznať na každom rohu aj ten najmalichernejších jedinec, rozšírenie nebude nič brániť a môžete zaberať cudzie územie a vydávať sa na ďalšie dobrodružstvo.

  Empire of Sin (PS4)

  BRÁŇTE SVOJE ÚZEMIA
  Ak vás niekto napadne, musíte vyslať jasnú správu, že to tak nenecháte. Rozdať si to s nimi môžete pekne tvárou v tvár ťahovo v takticko-strategickými bitkami, kde všetko záleží na dobre poskladaných tímoch vašich búchačov.

  john romero

  ŽIVÚCI SVET

  Preskúmajte ulice energického Chicaga 20. rokov 20. storočia a stretávajte sa so širokou škálou rôznorodých postáv, kedy každý si žije po svojom. Porozprávajte im do duše, nakloňte si ich, vyhrožujte im alebo ich jednoducho zabite - to všetko, aby ste dosiahli svojho.

  brenda romero

  NAKLADAJTE SO SVOJIM VPLYVOM
  Ustanovujte a rozbíjajte spojenectvá, uplácajte policajtov a obchodujte na čiernom trhu tak, aby hodnotenie vašej organizácie bolo čo najvyššie a rozšírte si svoju kriminálnej rodinku. Ale vždy si svojich nepriateľov držte pekne blízko pri sebe a ubezpečte sa, že nemáte vo vnútri organizácie praskáča.

  paradox games

  NIEKOĽKO CIEST K VÍŤAZSTVU
  Či už sa vydáte cestou násilia, sociálneho vplyvu alebo akéhokoľvek ďalšieho, je tu vždy niekoľko ciest ako sa stať kráľovnou či kráľom Chicaga. S rozdielnymi štartovými podmienkami a rozdielnou dynamikou vo vnútri partie nie sú žiadne dva priechody hrou rovnaké.

  tahová gangsterská hra
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Empire of Sin - Day One Edition!