Expeditions: Rome
PC

39.90
Nákupom získate 1.20 kreditov
 • 39.90 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Historické
Kód produktu: 44792
 • V hre Expeditions: Rome budete presadzovať vôľu Ríma po celom svete – od žiarivo modrého pobrežia Grécka až po hlboké lesy Galie. Spôsob, akým to urobíte, je ale len na vás. Budete vládnuť železnou päsťou, alebo výrečným jazykom? Prijmete politické dedičstvo republiky, alebo si nájdete vlastnú cestu zložitou politikou rímskeho Senátu? Každá voľba je dôležitá, pretože rozhodujete o osude svojej légie, svojich spoločníkov aj samotného Ríma. Ako bude podľa vás vyzerať budúcnosť Ríma?

  Kategórie

  PC / PC HRY + HW / Stratégie

  OD ZÁKLADOV
  Ujmite sa úlohy mladého legáta, ktorý musel kvôli politickému súperovi svojho otca utiecť z Ríma a pridať sa k ťaženiu, v ktorom má byť potlačené grécke povstanie. Krok za krokom zvyšujte svoju vojenskú zdatnosť, zoceľujte sa v žiare bitiek a staňte sa legátom, ktorého sa všetci naučia rešpektovať a zároveň sa ho budú báť.

  Expeditions: Rome
  PODĽA VÁS
  Prispôsobte si vzhľad, pohlavie, triedu a zručnosti svojej postavy tak, aby zodpovedali vášmu hernému štýlu a vašej fantázii. Zapojte sa do taktických ťahových bojov, kde každá zbraň a každá zručnosť môže zásadne zmeniť situáciu na bojisku.

  strategie z říma
  NAPRIEČ ŘÍŠOU
  Prežite dobrodružstvo s 5 jedinečnými spoločníkmi a zoznámte sa s ich silnými životnými príbehmi. Preskúmajte krásne vytvorený farbistý svet s množstvom rôznych prostredí vrátane severnej Afriky, Grécka, Galie a samotného Ríma.

  thq nordic
  DRAMATICKÝ PRÍBEH
  Užite si dejinami inšpirovaný príbeh o politických intrigách a osobnej dráme vďaka kompletne dabovanej príbehu, kde záleží na každom rozhodnutí a kde každé toto rozhodnutie nesie ďalekosiahle následky. Rozvíjajte každú postavu a vyberajte z radu zručností a pasívnych schopností, aby ste preskúmali širokú škálu taktických možností.

  antická strategie
  ROZSIAHLA HRATEĽNOSŤ
  Zhromažďujte korisť, vyrábajte a používajte rozmanité zbrane, zbroje a taktické predmety, vďaka ktorým si hru prispôsobíte ešte viac a získate neskutočný záber taktických možností pre každú postavu. Veďte svoju légiu v rámci 3 rozsiahlych vojnových ťažení do Grécka, severnej Afriky a Galie. Regrutujte legionára, vylepšujte svoj vojnový tábor, dobývajte regióny, využívajte zdroje a bráňte svoje územia, zatiaľ čo svoju légiu povediete k víťazstvu.

  tahová strategie
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Expeditions: Rome!