FIFA 22
PS4

44.99 62.99 €

Zľava platí do 28. 11. 2021 alebo vypredania

 • 44.99 €
  Nie je skladom
Lokalizácia: České titulky, Angličtina, Poľština, Maďarčina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Štítky: Futbal
Kód produktu: 38271
Hra je tiež dostupná pre:  PS5XSXXBOXPCSWITCH

Darček k objednávke

 • Nový diel najpopulárnejšej športovej hry sveta je tu! FIFA 22 prinesie veľa zaujímavých noviniek a predovšetkým natívnu podporu pre konzoly novej generácie - Xbox Series X a PlayStation 5, ktoré naplno využijú technológiu Hypermotion.

  HERNÝ SYSTÉM
  Prerobený herný systém prináša zásadné vylepšenia, ktorá pocítite v každom režime vo FIFA 22. Prepracované správanie brankárov zaručí väčší pokoj na najdôležitejšom poste na ihrisku, nová fyzika lopty premení každú prihrávku, strelu aj gól a vďaka výbušnému šprintu okúsite zrýchlenie tých najrýchlejších hráčov na svete.

  NOVÍ BRANKÁRI
  Vďaka úplne novému brankárskemu systému sú strážcovia bránky inteligentnejší, čo sa pozitívne prejaví v chytaní súperových striel a chytrejším rozhodovaním medzi tyčami. Pozičná hra brankárov vo FIFA 22 vychádza z rôznych štýlov gólmanov po celom svete s cieľom verne napodobniť správanie prvotriednych brankárov vrátane ich bleskových reflexov.

  FIFA 22

  SKUTOČNÁ FYZIKA LOPTY
  Skutočné údaje importované do FIFA 22 posúvajú fyziku lopty na novú úroveň realizmu. Vyladené parametre vrátane rýchlosti, falše, aerodynamického odporu, trenie o zem a valivého odporu znamenajú, že každý dotyk, strela, volaj, prihrávka alebo driblink budú vyzerať a pôsobiť naozajstne.

  VÝBUŠNÝ SPRINT
  Výbušný šprint, novinka v hrateľnosti meniacu dynamiku situácií jeden na jedného, vám prináša väčšiu kontrolu nad zrýchlením pri driblingu alebo bránení. Nalákajte súpera a zvoľte vhodný okamih, kedy sa v plnej rýchlosti zbavíte obrancu a podporíte svoj tím v útočnej fáze.

  NOVÉ ÚTOČNÉ TAKTIKY
  Nové útočnej taktiky vám dávajú väčšiu kontrolu nad tým, ako chcete, aby váš tím hral. Nastavte mužstvu rôzne štýly pre jednotlivé polovice ihriska: držte loptu na svojej polovici a rýchlym založením akcie preniknite na súperovu polovicu, hrajte priamo od šestnástky k šestnástke alebo dajte prednosť vlastnému jedinečnému štýlu.

  fifinečka

  REŽIM KARIÉRA
  Prežite svoje futbalové sny v režime Kariéra vo FIFA 22, vytvorte si klub a z potenciálneho kandidáta na zostup vybudujte globálneho giganta. Užite si prepracovaný mód Kariéra hráča a viac spôsobov postupu a možnosťou dosiahnutia vytúžených úspechov počas futbalovej cesty svojho profíka.

  VOLTA FOOTBALL
  VOLTA FOOTBALL sa vracia s novou dávkou futbalovej elegancie po celom ihrisku a ďalšími spôsobmi vyjadrenia štýlu a prepojenie s vlastným tímom na pouličných futbalových ihriskách po celom svete.

  FIFA ULTIMATE TEAM
  Vybudujte si vysnívané mužstvo a zmerajte si sily s ostatnými v najobľúbenejšom režime série FIFA. Vyberte si z tisícov hráčov a nespočetných spôsobov, ako si upraviť klub na ihrisku i mimo neho. Či už dáte prednosť sólovému hranie vo Squad Battles, spoločným zápasom v kooperatívnom FUT, On-line či Division Rivals, alebo zápolenie s najlepšími vo FUT Champions, FIFA Ultimate Team (FUT) vás po celú sezónu prepojí s herným svetom prostredníctvom rozmanitého obsahu vychádzajúceho zo skutočných výkonov a súťaží, vrátane UEFA Champions League, UEFA Europa League alebo CONMEBOL Libertadores.

  PRISPÔSOBENIE FUT

  FIFA 22 Ultimate Team ponúkne upravený spôsob súperenia v režimoch Division Rivals a FUT Champions, a to s cieľom priniesť dostupnejší spôsob otestovania vašich schopností proti ostatným hráčom. Samozrejmosťou sú ďalšie spôsoby prispôsobenia klubu na ihrisku i mimo neho a predstavíme tiež novú edíciu predmetov s názvom Hrdinovia FUT, v rámci ktorej sa do hry vrátia niektorí obľúbení futbalisti.

  HRDINOVIA FUT
  Oslávte niektorých z najpamätnejších futbalistov v rámci edície Hrdinovia FUT. Nové predmety predstavujú nezabudnuteľné momenty, vďaka ktorým sa z daných futbalistov stali obľúbenci fanúšikov. Hrdinovia FUT ponúkajú nové príležitosti pri budovaní tímu s konkrétnou ligovú súhrou a šancu pripomenúť si nostalgické okamihy, ktoré hráčom zaručili miesto v edícii Hrdinovia FUT 22 (napr. Robbie Keane a zisk trofeje za Ligový pohár 2008, dva góly Diega Milita vo finále UEFA Champions League 2010 potvrdzujúce treble Interu alebo gól Maria Gomeza, ktorým nasmeroval svoj tím k bundesligovému titulu 2007).

  PROFI KLUBY
  Vďaka novým možnostiam prispôsobenia klubu môžete vyčnievať na tribúnach i na trávniku. Nový systém hráčskeho rozvoja vám dá plnú kontrolu nad vývojom svojho virtuálneho profíka a vďaka efektívnejším prvkom sociálneho hrania ľahšie ako kedykoľvek predtým nájdete ďalší zápas. Je načase poskladať tím pre novú sezónu Profi klubov.

  BEZKONKURENČNÁ AUTENTIČNOSŤ
  Vyskúšajte bezkonkurenčnú autentickosť a spracovanie futbalu vo FIFA 22 za sprievodu tých najväčších futbalových hviezd a tímov. S viac ako 17 000 hráčmi zo 700+ tímov, s 90+ štadiónmi a viac ako 30 súťažami je FIFA 22 jediným titulom, v rámci ktorého si môžete zahrať kultový UEFA Champions League, UEFA Europa League, úplne novú UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores , CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesligu alebo LaLigu Santander.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči FIFA 22!