Ford Racing 2: Evolution
PC

6,09
Nákupom získate 0,18 kreditov
Štítky: Auta
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10942
 • 32 automobilov značky Ford : Ford GT, nové 2004 F-150, SVT Lightning, SVT Mustang Cobra, 2002 Thunderbird, Mustang Mach III, Gran Torino, 1955 Thunderbird, 1971 Mustang a Focus Rally; Automobily rôznych tipov: historické, moderné, koncepty, závodné, cestovné, offroad; Pretekať sa dá na dialnici, v teréne, v džungli, púšti a na ováloch.; Závody rôznych tipov: štandard, duel, drafting, racing line, time attack, second out, elimination, special driving skills

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 500MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Simulátory

  Ford je bezpochyby jedným z najväčších a najznámejších výrobcov áut na svete. Táto hra vám ukáže vývoj tejto firmy od roku 1968 (Mustang 1968) až po dnešok (Mustang GT Concept).

  Prejsť sa budete môcť na väčšine automobilov, ktoré vyšli z výrobných liniek Fordu. Budete s nimi môcť pretekať na okruhoch, terénnych skúškach a v meste.

  Zo začiatku budete mať k dispozícií len niekoľko automobilov so základnými vlastnosťami, ale postupom času získate nové a lepšie autá. Nové autá, nedostanete len tak zadarmo, budete musieť vyhrať v rôznych turnajoch a závodoch.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Ford Racing 2: Evolution? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame