Galactic Assault: Prisoner of Power CZ
PC

10,19
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Sci-Fi, Ťahové
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 13535
 • Využite hlbokých strategických elementov, medzi ktoré patrí napríklad maskovanie, vojnový opar, odvetná paľba, kladenie mín, opevnenie či pozemné a letecké transportéry, a rozdrvte súpera v inovatívnom ťahovom systéme.; Vyskúmajte nové technológie, strhnite výhodu na svoju stranu a zmeťte svojich nepriateľov.; Pocíťte žiaru bitky a sledujte, ako zem spaľujú výbuchy delostreleckých granátov a drvia pásy tankov, zatiaľ čo nočnú oblohu osvetľujú záblesky výstrelov ťažkých zbraní.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 2,4GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 6600 a vyšší), 2,0GB voľno na disku, hra je opatřena protikopírovací technologií StarForce.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Ťahová stratégia postavená na románovej predlohe od bratov Strugatských. Príbeh vás uvádza do situácie, kedy došlo ku zničeniu Centrálnej Vysielacej Stanice a armáda „Land of Fathers“ bola na severe porazená. Zničenie vysielacej stanice znamenalo koniec vysielania, ktoré obyvateľov ostrova udržovalo v stave kolektívneho nevedomia. Ľudia však neprišli k sebe ale sa prepadli do stavu, ktorý pripomína kómu. Túto situáciu využili vojská Khonties a zaútočili na zem zo severu.

  Jedinou možnosťou ako zabrániť úplnej invázii Khonties a tým i vojne je rýchly vojenský zásah. Vašou úlohou teda bude sa pokúsiť odraziť nepriateľský útok zo severu, musíte zároveň však odolať i útoku barbarov na juhu a taktiež prekonať presilu vojsk Ostrovnej Ríše. Situácia teda nevypadá nijako ružovo a budete teda musieť zapojiť všetky svoje mozgové bunky a strategicko-taktické schopnosti, aby ste sa s tým porátali.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

tombraiderremastered, tombraider, laracroft
plysaky, plysovehracky, zlavy, liloastich, pokemon, tlapkovapatrola
pusheen, macky, catsofınstagram, meow
starwars, hviezdnevojny, obiwankenobi, skrytahrozba
studioghibli, mojsousedtotoro, kuchynskeprislusenstvo
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha