E-Racer + Offroad
PC

12,20
Nákupom získate 0,49 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Auta
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10130
 • E-Racer; Možnosť súťažiť v on-line šampionáte; Môžete sa stať členom on-line tímov; Možnosť sťahovať si nové autá a trate; Možnosť meniť záznamy zo závodov; Možnosť poškodiť autá; Plne virtuálny pohľad z vnútra auta, môžete sa obhliadnuť aj cez rameno; Realistické počasie, ktoré má efekt na chovanie áut; Offroad; niekoľko módov (rýchle akcie, závody na čas alebo majstrovstvá) ; tradične excelentná grafika, vďaka osvedčenému 3D enginmu firmy Rage, ktorý zaručuje množstvo fantastických vizuálnych efektov; rozmanité tipy povrchov a variabilné počasie (sneh, ľad, dážď) majú výrazný vplyv na jazdu; niekoľko rôznych pohľadov zdola i z vnútra auta; 9 prepracovaných tratí s množstvom prírodných prekážok (skokanky, prudké klesanie, vyjazdené koľajnice) ; postupne môže odkryť i ďalšie trate, dohromady sa môžete prejsť aj na 27 tratiach

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 300MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Simulátory
  Offroad

  Offroad vám umožní zúčastniť sa závodov štvorkoliek a preháňať sa omračujúcimi miestami. Kĺžte sa, skáčte, jazdite šmykom cez okruhy, ktoré boli navrhnuté tak, aby boli čo najviac zábavné a vzrušujúce. Off Road sa sústreďuje na rýchlosť, excelentnú grafiku a veľmi reálne chovanie áut na rozmanitých typoch terénu. To všetko zaručuje hráčovi skvelý adrenalínový zážitok na veľkom počte okruhov proti počítačovým či ľudským protivníkom v rôznych herných módoch.

  E-racer

  Off-line: Vylepšite si svoje vodičské umenie, zvíťazte v závodoch, sprístupnite si nové trate - staňte sa najlepším! Neskôr si vyberte svoje obľúbené auto do on-line šampionátu!. On-line: Chatujte, sťahujte si nové trate a autá, porovnávajte svoje štatistiky s ostatnými. Rôzne hry, ktoré sedia ako začiatočníkom, tak i skúseným hráčom.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

xbox, xboxcontroller, recyklovanie, ovládač
coffeetalk, coffeetalkgame, indiegame, vinyl, lpcko
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale