E-Racer + Offroad
PC

12,20
Nákupom získate 0,49 kreditov
Štítky: Auta
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10130
 • E-Racer; Možnosť súťažiť v on-line šampionáte; Môžete sa stať členom on-line tímov; Možnosť sťahovať si nové autá a trate; Možnosť meniť záznamy zo závodov; Možnosť poškodiť autá; Plne virtuálny pohľad z vnútra auta, môžete sa obhliadnuť aj cez rameno; Realistické počasie, ktoré má efekt na chovanie áut; Offroad; niekoľko módov (rýchle akcie, závody na čas alebo majstrovstvá) ; tradične excelentná grafika, vďaka osvedčenému 3D enginmu firmy Rage, ktorý zaručuje množstvo fantastických vizuálnych efektov; rozmanité tipy povrchov a variabilné počasie (sneh, ľad, dážď) majú výrazný vplyv na jazdu; niekoľko rôznych pohľadov zdola i z vnútra auta; 9 prepracovaných tratí s množstvom prírodných prekážok (skokanky, prudké klesanie, vyjazdené koľajnice) ; postupne môže odkryť i ďalšie trate, dohromady sa môžete prejsť aj na 27 tratiach

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, ME, XP, procesor 300MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Simulátory
  Offroad

  Offroad vám umožní zúčastniť sa závodov štvorkoliek a preháňať sa omračujúcimi miestami. Kĺžte sa, skáčte, jazdite šmykom cez okruhy, ktoré boli navrhnuté tak, aby boli čo najviac zábavné a vzrušujúce. Off Road sa sústreďuje na rýchlosť, excelentnú grafiku a veľmi reálne chovanie áut na rozmanitých typoch terénu. To všetko zaručuje hráčovi skvelý adrenalínový zážitok na veľkom počte okruhov proti počítačovým či ľudským protivníkom v rôznych herných módoch.

  E-racer

  Off-line: Vylepšite si svoje vodičské umenie, zvíťazte v závodoch, sprístupnite si nové trate - staňte sa najlepším! Neskôr si vyberte svoje obľúbené auto do on-line šampionátu!. On-line: Chatujte, sťahujte si nové trate a autá, porovnávajte svoje štatistiky s ostatnými. Rôzne hry, ktoré sedia ako začiatočníkom, tak i skúseným hráčom.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame