Gears 5
XBOX

(1x)
16.49 23.99 €

Zľava platí do 5. 12. 2021 alebo vypredania

 • 16.49 €
  Skladom
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer, Lokálna kooperácia
Štítky: Sci-Fi, TPS, Kooperatívne
Kód produktu: 28425

Darček k objednávke

 • Gears 5 je súčasťou jednej z najuznávanejších herných ság, teda Gears of War a je väčšia ako kedykoľvek predtým. Zahŕňajú päť napínavých režimov a zatiaľ najprepracovanejšiu kampaň v dlhej histórii série.

  AŽ PRE TROCH
  Bojujte po boku priateľov v online hre až pre troch hráčov alebo spolupracujte v režime rozdelenej obrazovky. Prejdite hodnosťami od čerstvého regrúta po štvorhviezdičkového generála v režime Gears Tours of Duty. Splňte nové, zaujímavé úlohy, získajte úžasné odmeny a pochváľte sa korisťou.

  BOOT CAMP
  Ste v hre Gears noví, alebo už nie ste vo forme ako kedysi? Bootcamp je zábavný spôsob, ako sa naučiť bojovať, od základných po pokročilé bojové techniky. Hrajte ako Jack, váš osobný lietajúci podporný robot, ktorý chráni priateľov a ničí nepriateľov - perfektný pre nových hráčov Gears.

  VIZUÁLNE HODY
  Hrajte každý režim v 4K a HDR s plynulým zobrazením pri 60 snímkach za sekundu na konzole Xbox One X.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Je to sice "jen" osmička, ale zato osmička opravdu silná, vybavená minimálně 90 kg svalové hmoty. Jinými slovy, hra je mimořádně velká, technicky excelentní a nesporně zábavná. K dokonalosti jí ale chybí odpoutání od stále stejné příběhové šablony a výraznější osvěžení již lehce zastaralých herních mechanik. Přesto lze s klidem prohlásit, že Gears se definitivně stala Xboxovou ikonou na úrovni Halo.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Nejlepší hra na Xbox !