Gears Tactics
XSX

59.99
Nákupom získate 2.40 Kredity
 • 59.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, Ťahové, Taktické, Xbox One kompatibilné
Kód produktu: 34742

Darček k objednávke

 • Hra podporuje Smart Delivery a je možné spustiť na konzolách rodiny Xbox One a na konzolách Xbox Series X | S.

  V ťahovej taktickej hre Gears Tactics sa budete snažiť zničiť strojcu všetkého zla. Budete stáť proti presile nepriateľských príšer. Ide o rýchlu ťahovú stratégiu, ktorá má pôvod v jednej z najuznávanejších herných sérií - Gears of War. Boj o prežitie a proti presile. Naverbujte svoj tím a veľte mu, až s ním budete loviť zlovoľnú bytosť, ktorá vytvára monštrá.

  PREŽITE 

  Gears Tactics je rýchla ťahová stratégia, príbehovo zasadená 12 rokov pred udalosťami prvého dielu hernej série Gears of War. Mesta na planéte Sera začínajú padať pod náporom obrovskej hrozby, ktoré prišla z podzemia - Locust Horde.


  Gears Tactics
  NAVERBUJTE
  Zatiaľ čo vo vláde vládne zmätok, objaví sa skupina preživších, ktorá sa ukáže byť poslednou nádejou ľudstva. Hrajte ako Gabe Diaz, najímajte, vybavte a veľte svojmu tímu na nebezpečnej misii, aby ste ulovili neľútostného a mocného vodcu armády Locust: Ukkona, zlá bytosť, ktorá vytvára monštrá.

  gears of war tactics
  BOJUJTE
  Bojujte o prežitie v zdanlivo bezvýchodiskových situáciách a prekabáťte svojich nepriateľov v brutálnych taktických ťahových bitkách. Zažite túto strhujúce, obľúbenou a uznávanou herné ságu z úplne nového, napínavého pohľadu.

  gears strategie
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Gears Tactics!