God Eater 3
PS4

59.99
Nákupom získate 1.20 kreditov
 • 59.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Sci-Fi, Japonské, Kooperatívne
 • Privítajte God Eater 3 - novú hru z legendárnej série brutálnych sci-fi fighteriek. Postavte sa hladnej sile neznámeho pôvodu a zachráňte ľudstvo pred vyhynutím. Neznáma životná forma označovaná ako "Oracle cells" sa zrazu zjavuje na Zemi a začína nekontrolovateľne konzumovať všetok život na našej planéte. Ľudstvo, ktorému sa nedarí čeliť nepriateľovi úplne imúnnemu voči konvenčným zbraniam, sa rýchlo ocitá na pokraji kolapsu a každým dňom sa ocitá bližšie hrozbe totálneho vyhladenia.

  POSLEDNÁ ŠANCA
  Ľudstvu zostáva posledná iskrička nádeje, ktorá tkvie vo vývoji God Arcs - živých zbraní schopných postaviť sa v rukách ich držiteľov prezývaných God Eaters ničivej sile nepriateľa. Začína zúfalá vojna za záchranu ľudstva ...

  God Eater 3. Zvoľte si svoju zbraň zo širokej ponuky God Arcs a postavte sa nepriateľovi v dynamických a divokých bitkách plných akcie. Objavujte zdevastované lokácie tak, ako ešte nikdy predtým.

  mlátička
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči God Eater 3!