Gothic Remake
PC

49,99
Nákupom získate 1,00 kredit
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Fantasy, Open-world, Príbehové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 48222
Hra je tiež dostupná pre:  XSXPS5
 • Kultové fantasy RPG, ktoré v roku 2001 uhranulo premysleným svetom, skvelými postavami a náročnou hrateľnosťou, sa čoskoro vrátia v kompletne prepracovanej podobe. Bezmenný hrdina opäť dorazí do trestaneckej kolónie za magickou bariérou, kde ho uvítajú tvrdou ranou do nosa.

  Do kráľovstva Myrtana vtrhli nezmieriteľné hordy orkov. Kráľ Rhobar II, ktorý potrebuje veľké množstvo magickej rudy kvôli výrobe silných zbraní, prevádzkuje bane v Khorinise so všetkými dostupnými väzňami.

  Aby im panovník zabránil v úteku, požiadal svojich najlepších mágov, aby vytvorili magickú bariéru. Ale niečo sa zvrtne. Mágia sa vymkne kontrole a vzbura premení bane na divoké územie, ktoré teraz ovládajú tí najviac násilní väzni. Kráľ je nútený vyjednávať s novými majiteľmi, zatiaľ čo napätie medzi rôznymi frakciami v baniach stúpa. Nikto však nečaká, že príchod neznámeho väzňa zmení úplne všetko.

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  NÁVRAT

  Vráťte sa do Kolónie, plnohodnotného remaku populárnej a prevratnej hry Gothic z roku 2001. Objavte znovu svet banskej kolónie, jej tajomstvo a výzvy.
  Gothic (PS5)

  BEZMENNÝ HRDINA
  Riaďte osud väzňa odsúdeného na doživotie, ktorý musí prežiť vo svete plnom divokých zvierat, tvorov a odsúdencov s nebezpečnou povesťou.
  Gothic (PS5)

  VERNÝ A KOMPLETNÝ
  Verný a kompletný remake pôvodnej hry Gothic 1. Kompletný remake pôvodnej hry Gothic 1 prináša modernizovaný súbojový systém, ktorý prenáša základné premisy pôvodného súbojového systému do modernej doby.
  Gothic (PS5)

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Gothic Remake? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

hernecitanie, , theroadtotheerdtree
vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek