Harry Potter Collection
PC

13,60
Nákupom získate 0,54 kreditov
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 10109
 • Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 700MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,8GB voľno na disku, 32x CDROM

  Harry Potter a Kameň mudrcov:

  Opustite svet bez kúziel a zapíšte sa do školy čarodejníctva a kúzelníctva v Rokforte v hre Harry Potter and Kamen mudrcov. Staňte sa Harry Potterom, čarodejníckym učňom, snažiacim sa ovládnuť všetky zložky mágie v svete plnom dobrodružstiev, zábavy a nebezpečenstva. Narazíte na dych berúce výzvy a nezabudnuteľné postavy z bestselleru J. K. Rowlingovej.

  Harry Potter a Tajomná komnata
  Posaďte sa za volant lietajúceho auta a vydajte sa po druhý krát do školy kúziel a mágií v Rokforte. Electronic Arts predstavuje hru Harry Potter a tajomná komnata podľa rovnakého knižného bestselleru J. K. Rowlingovej. Harry Potter sa i oproti varovaniu domáceho škriatka Dobbyho vydáva po druhý krát do Rokfortu.

  Harry Potter a Väzeň z Azkabanu:
  Hra Harry Potter a Väzeň z Azkabanu vychádza v rovnakom termíne ako najnovší film. Harry Potter a jeho priatelia Ron Weasley a Hermiona Grangerová sa vracajú do kúzelníckej školy v Rokforte. Ako dospievajúci žiaci tretieho ročníka sa zamotávajú do záhady okolo Síriusa Blacka, ktorý nedávno utiekol z kúzelníckeho väzenia v Azkabane.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Harry Potter Collection? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame