WarioWare: Get It Together!
SWITCH

44.99
Nákupom získate 0.90 kreditov
 • 44.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Párty, Nenáročná

Darček k objednávke

 • Klasická WarioWare hra je opäť tu! Sada mnohých mikrohier, ktoré musíte poraziť v rámci sekúnd je teraz novo dostupná aj pre dvoch hráčov na jednej konzole!


  MIKROHERNÉ ŠIALENSTVO
  Tešiť sa môžete na viac ako 200 rýchlych a podivných mikrohier, ktoré trvajú len pár sekúnd a jedna nasleduje rýchlo druhú. Hrať môžete sami alebo teraz aj s kamarátom. Wario musí nájsť svoj štýl a zachrániť svoj biznis a to len hraním tejto kolekcie mikrohier.

  WarioWare: Get It Together!

  NA HLAVU
  Wario je ľahko šialený a tak aj mikrohry, ktoré sám ako herný dizajnér navrhol, sú trochu na hlavu. Užiť si ich okrem kooperácie s kamarátom, môžete užiť aj v príbehovom režime! Kooperácia sa dá hrať lokálne na jednom systéme alebo cez lokálne bezdrôtové pripojenie (bez nutnosti internetu).

  wario ware


  AKO WARIO A JEHO PARTA
  Prvýkrát ovládate priamo Waria a jeho kamarátov v ich vlastných chaotických hrách. Využite ich jedinečné absurdne zručnosti na zvládnutie prívalu mikroher.
  WarioWare: Get It Together!
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči WarioWare: Get It Together!!