Heroes of the Pacific
PC

19,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Štítky: Lietadla
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11621
 • S hlavou stále v oblakoch

  35 podľa skutočnosti vytvorených lietadiel vrátane Grumman F4F Hellcat a F6F Wildcat, Douglas SBD Dauntless, Curtiss P-40 Warhawk, Chance-Vought F4U Corsair, pričom ďalšie je možné odomykať v priebehu hry plnením špeciálnych úloh.; V lietadlách, ktoré to umožňujú s možnosťou prepínania medzi pozíciami pilóta a strelca.; Všetky lietadlá, lode i miesta sú detailne spracované presne podľa skutočnosti.; Kampaň je zložená z obdobia vojnových bitiek.; Ako už arkádový, tak i realistický mód riadenia lietadla; 4 rôzne stupne namáhavosti.; Dielňa pre úpravu lietadla, zbrane i doladenia.; Ľahké vydávanie príkazov spolu letcom.; Záznamy z misií.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM,

  Podporované grafické karty:
  ATi Radeon 8500/LE, 9000, 9100, 9200, 9500, 9600 SE/Pro/XT, 9700Pro, 9800 Pro/XT, X700, X800, X850
  nV

  Kategórie

  PC / PC hry / Simulátory

  Akčná vojnová letecká simulácia, ktorá priaznivcom žánru ponúka možnosť bojovať proti nepriateľom v dramatických dog-fightech, alebo sa zúčastniť masívnych leteckých bitiek, keď sa vo vzduchu pohybuje viac než 150 lietadiel naraz.

  Hra začína v roku 1941 japonskou ofenzívou na Pearl Harbor a ďalej sa vyvíja v priebehu 26 príbehov spojených misií, ktoré sú postavené na skutočných historických udalostiach. Vďaka tomu sa hráči zúčastnia rady známych bitiek vrátane bitky o ostrovy Midway, Guadalcanal, alebo Iwo Jima.

  V rade singleplayer misií má navyše hráč skrz jednoduchého systému príkazov možnosť koordinovať bojové snaženie s 32 wingmanmy, ktoré pomôžu rozhodnúť o výsledku bitky, alebo zachrániť hráčovi život včasným zastrelením dotieravého nepriateľa. Vedľa singleplayer kampane hra ponúka i multiplayer v niekoľkých módoch pre 8 hráčov cez internet, na miestnej sieti, alebo v splitscreene.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Heroes of the Pacific? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame