Hyrule Warriors: Age of Calamity
SWITCH

52,50
Nákupom získate 1.05 kreditov
 • 52,50 €
  Nie je skladom
Štítky: Fantasy, TPS
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 34414
 • Čo sa dialo 100 rokov pred dejom populárnej hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild sa dozviete v hre Hyrule Warriors: Age of Calamity pre Nintendo Switch! Preskúmajte minulosť Hyrule a udalosť Calamity Ganon, staňte sa vodcom armády a stretnite sa s nepriateľom v tomto ultimátnom pokuse o prežitie. Osud Hyrule visí na vlásku!

  ZNÁME PROSTREDIE
  Hyrule Warriors: Age of Calamity kombinuje akčnú hrateľnosť s bohatým svetom hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild a vytvára tak nový a vzrušujúci herný zážitok. Prejdite si dobre známy svet ešte pred udalosťou Calamity Ganon.

  Hyrule Warriors: Age of Calamity
  ZNÁME TVÁRE
  V hre môžete ovládať známe postavy, Linka, Zeldu a ďalšie Champions of Hyrule (šampionát Hyrule), ktorí stoja tvárou v tvár neskutočnému zlu a deštrukcii. Rýchly súbojový systém potom ponúkne možnosť použiť nespočet mocných zbraní a magických rún, ktoré nechajú zmiznúť aj celé protivníkove armády. Čeliť, ale budete aj naozaj odolným a silným monštrám.

  breath of the wild 2
  ZNÁME VYPRÁVANIE
  V Age of Calamity sa rozvíja príbeh Breath of the Wild o udalosti, síce naznačené v populárnom diele The Legend of Zelda, ale nikdy nerozvinuté. Príbeh je pútavo rozprávaný ako na bojovom poli, tak v animáciách medzi nimi. Pokúste sa odvrátiť Veľkú Kalamitu (Great Calamity) a zachrániť tak Hyrule.

  sequel breath of the wild
  ZNÁMY MULTIPLAYER
  Hry Hyrule Warriors hratelnostne vychádza z hernej série Dynasty Warriors a tie tradične ponúkajú skvelý kooperatívny multiplayer. Pozvite kamaráta na pomoc a na jednej konzole Nintendo Switch si zošľapnite na Ganon ako tím! Bojujte bok po boku, pokryte viac územia a dokončite úlohy vedúce k porážke temných síl!

  legend of zelda: breath of the wild
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Hyrule Warriors: Age of Calamity!

Sledujte nás na instagrame