Immortals Fenyx Rising - Gold Edition CZ
XBOX

69.99
Nákupom získate 1.40 kreditov
 • 54.99 €
  Nie je skladom
Lokalizácia: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Fantasy, Open-world
Kód produktu: 34472
Hra je tiež dostupná pre:  PS5SWITCHPS4XBOX
 • Hra podporuje automatický upgrade na vylepšenú Xbox Series verziu. 


  GOLD EDITION OBSAHUJE

  - hru Immortals Fenyx Rising
  - Season Pass
  - balíček postavy  Pána stínů Háda
  - Orionov balíček požehnaných zbraní
  - Dúhové krídla  Immortals Fenyx Rising je čerstvý pohľad na open-world hry od tvorcov Assassins Creed: Odyssey. Tvorcovia sľubujú krásny štylizovaný svet, dynamickú akciu, súboje a príbeh inšpirovaný gréckymi bájami a povesťami. Použite nadprirodzené zručnosti darovanej bohmi proti nebojácnym mytoligickým monštrám. Čakajú vás hádanky, skúšky a otvorí sa vám aj celé podsvetie, ktoré sa teší na vašu statočnosť. Staňte sa legendou slávnych príbehov, kedy sa stretávali bohovia a monštrá.

  KRÁSNÉ DOBRODRUŽSTVÁ
  Immortals Fenyx Rising je svieža a vtipné poňatie akčnej dobrodružnej hry v otvorenom svete, ktoré prináša dynamickú akciu, súboje a príbehy inšpirované gréckou mytológiou. Túlajte sa slobodne po nádhernom štylizovanom svete a používajte mimoriadne schopnosti, ktoré vám darujú bohovia, proti desivým bájnym monštrám. Čakajú na vás zradné skúšky, hrdinské skutky a samotné podsvetie, ktoré preverí vašu odvahu. Prežite príbeh z dávnych vekov o bohoch a monštrách a staňte sa legendou, ktorú vám bolo súdené byť.

  Immortals Fenyx Rising - Gold Edition (PS4)
  POUŽÍVEJTE SÍLU BOHOV
  Olympskí bohovia vás požehnali svojimi darmi: máte k dispozícii Daidalové krídla, Achilleov meč, Odysseov luk a ďalšie vybavenie, rovnako ako legendárne schopnosti, ktoré vám pomôžu získať výhodu v bitke. Bojujte s bájnymi príšerami, riešte starovekej hádanky a preskúmajte rozsiahly otvorený svet.

  gods a monsters
  POSTAVTE SE BÁJNÝM NEPRIATEĽOM
  Stretnite sa s legendárnymi protivníkmi, ako je Kyklop, Medúza či Minotaurus, a postavte sa nakazeným hrdinom, ako je Achilles. Bojujte s nimi v rýchlych vzdušných a kontaktných súbojoch a kombinujte božské schopnosti a zbrane.

  gods and monsters
  PRESKÚMAJTE ŠTYLIZOVANÝ OTEVORENÝ SVET
  Objavte nádherne vykreslený žijúci fantasy svet. Pobiehajte, šplhajte a lietajte po siedmich jedinečných regiónoch, z ktorých každý je inšpirovaný určitým bohom.

  bohové a monstra
  ZDOLAJTE HRDINSKÉ SKÚŠKY
  Pomocou dôvtipu a špeciálnych zručností vyriešte náročné hádanky a hlavolamy v pokladniciach alebo sa zapojte do strategických bitiek s bossmi a zvýšte si silu a vylepšite schopnosti.

  řecká mytologie
  VYBUDUJTE SVOJU LEGENDU
  Prispôsobte si vzhľad postavy a objavte nové zbroje a vybavenie inšpirované gréckou mytológiou. Zbierajte materiály po celom svete a vyrábajte mocné predmety a vylepšujte si vybavenie na výprave za svojím osudom.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Immortals Fenyx Rising - Gold Edition CZ!

Mohlo by sa vám páčiť