The Forgotten City
XBOX

23,99 36,70 €

Zľava platí do 30.12.2024 alebo vypredania

Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: Fantasy, Sci-Fi, Príbehové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 38690
 • The Forgotten City je úspešný remake populárneho módu do hry Skyrim, ktorý vyhral nejedno ocenenie vrátane "national Writer's Guild award" za príbeh. Celkovo si ho stiahli 3 milióny ľudí a vy si teraz môžete užiť samostatné dobrodružstvo znovu s mnohým rozšírením.

  The Forgotten City využíva Smart Delivery technológiu - kúpte si hru iba raz a hrajte ju na Xbox One alebo vo vylepšenej verzii na Xbox Series X.  CESTOVATEĽ V ČASE

  Ako cestovateľ časom sa ocitáte v podzemnom meste v období Rímskeho Impéria, kedy na vás záleží osud 23 duší. V nekonečnej slučke skúmate, vypočúvajú a meníte slet udalostí a ovplyvňujete, čo sa stane ďalej v priebehu dňa, kedy sa postupne odkrývajú nepríjemné tajomstvá. Kto poruší zlaté pravidlo, ktoré všetky privedie do záhuby?  The Forgotten City (PS5)
  ŽIJÚCI RIMANIA
  Preskúmajte obrovské rímske mesto privedené k životu vďaka Unreal Engine. Postavy sú vierohodné a prehlbujú tak zážitok a príbeh, kde budete neriešiť tiež nejednu morálnu dilemu vedúcu k dôsledkom, či daný prežije alebo nie.

  The Forgotten City (PS5)
  PO SVOJOM
  Skúmajte nelineárny príbeh a odhaľujte ukryté tajomstvá. Tešiť sa môžete na viac koncov. Hrať môžete za kohokoľvek, svoju postavu si plne navrhnete sami, od vzhľadu a pohlavia, cez svoj vlastný pôvod. Rovnako tak môžete riešiť problémy po svojom, či už úplatkom, zastrašovaním alebo šikovným využitím časovej slučky.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si The Forgotten City? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky