Immortals of Aveum
PS5

15,99
Nákupom získate 0,13 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Fantasy, Sci-Fi
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 53579
Hra je tiež dostupná pre:  XSX
 • Privolajte svoju silu, zastavte nekonečnú vojnu a zachráňte ríše. Immortals of Aveum je strieľačka s kúzlami pre jedného hráča z pohľadu prvej osoby, ktorá rozpráva príbeh Jaka, ktorý sa pripojí k elitnému poriadku bojových mágov s cieľom zachrániť svet na okraji priepasti. Osvojte si tri magické sily, zosielajte kúzla so smrtiacou schopnosťou a likvidujte légie nepriateľov v hre, ktorá odporuje konvenciám toho, čo očakávame od strieľačiek z pohľadu prvej osoby.

  Ako vyrástol v bezmocnosti a biede v uliciach Serene a je takzvaným Nepredvídateľným – niekým, u koho sa neskôr v živote nečakane prejavia magické schopnosti. So svojím novo objaveným potenciálom je Ako neochotne vrhnutý do nekonečnej vojny ľudstva o kontrolu nad mágiou. Po storočiach patovej situácie medzi dvoma najmocnejšími kráľovstvami Aveumu teraz Rasharn dotlačil Lucium a jeho spojencov na pokraj síl. Na oboch stranách nekonečnej vojny proti sebe stoja mocní kúzelníci a légie vojakov. Ako spolu so svojím elitným poriadkom Nesmrteľných musia odhaliť tajomstvo znepokojivej minulosti Aveumu, inak nebude mať tento svet nádej na záchranu.

  BUĎTE BOJOVÝMI MÁGMI

  Pridajte sa k radu Nesmrteľných, ochrancov-šampiónov Lucia, a staňte sa Jakom, elitným Triarchom Magnusom. Zosilňujte kúzla so smrtiacou schopnosťou a likvidujte légie nepriateľov v hre, ktorá odporuje konvenciám žánru FPS.
  Immortals of Aveum (PS5)
  OSVOJTE SI MÁGIU
  Rýchly plynulý boj za pomoci kúziel z pohľadu prvej osoby, ktorý si ľahko osvojíte a ktorého majstrovské zvládnutie prináša uspokojenie. Základom vášho útoku aj obrany bude mágia. Hráči môžu kreatívne využiť všetky tri magické sily a sú odmeňovaní za chytré reťazové útoky a dobre načasované protiútoky.
  Immortals of Aveum (PS5)
  VYPUSŤTE SVOJ ARZENÁL KÚZIEL
  Odomknite a vylepšite viac ako 25 kúziel a 80 talentov. Objavujte, upgradujte a vyrábajte stovky kusov kúzelného vybavenia. Potom zlaďte svoj herný štýl so všetkými tromi magickými silami a staňte sa tým najmocnejším Triarch Magnusom sveta Aveum.
  Immortals of Aveum (PS5)
  ZACHRÁŇTE SVET NA OKRAJI PREPASTI
  Ako takzvaný Nepredvídateľný je Ako vrhnutý do nekonečnej vojny medzi kráľovstvami Lucium a Rasharn o kontrolu nad mágiou. Ako a elitní Nesmrteľní z Lucia musia čo najrýchlejšie odhaliť tajomstvo minulosti Aveumu, inak nebude mať tento svet nádej na záchranu.
  Immortals of Aveum (PS5)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Immortals of Aveum? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky