The Lord of the Rings: Battle for Middle Earth 2 Collectors Edition
PC

66,20
Nákupom získate 1,32 kreditov
Štítky: Fantasy, Real-time stratégie
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11708
 • Podpora online multiplayeru bola ukončená zo strany vydavateľa.
  V zberateľskej edícii je navyše DVD s videom a s artworkami, plagát s mapou Stredozeme, postava Draka chrliaceho oheň a exkluzívne mapy.
  Celkom nová singleplayer kampaň odohrávajúca sa tento krát na severe Stredozeme.; 3 nové hrateľné strany (Elfovia, Trpaslíci, Goblinovia).

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 1,6GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 5,5GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta GeForce 3 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná) alebo Ati Radeon 8500 a vyššia.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Ponorte sa znovu, avšak tento krát hlbšie do príbehu odohrávajúci sa v Stredozemí. Hra ponúka možnosť zažiť bitky, ktoré sa nikdy neobjavili v populárnej filmovej trilógií. To samé platí i pre možnosti velenia novým jednotkám a možnostiam navštíviť nové miesta ako napríklad Mirkwood, Dol Guldur, Misty Mountains a ďalšie.

  Budujte svoje vlastné hrady a pevnosti ako i steny s opevneniami, môžete si od základov vytvárať svojich vlastných hrdinov i jednotky a hlavne môžete svoje vojská ovládať s pomocou nových stratégií a taktických možností.

  Tvorcovia pozmenili tiež ovládanie umožňujúce účinné využitie nových prvkov, možnosť stavať budovy kdekoľvek a nielen na vopred daných miestach, po prvý krát sa bude bojovať i na mori a nechýba ani globálna stratégia na veľkej mape Stredozeme, ktorá je opäť interaktívna.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame