Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
SWITCH

(1x)
52,50
Nákupom získate 1.05 kreditov
Doporučený vek: Pre všetkých
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: Arkáda, Párty
Kód produktu: 31296
 • Súťažte o zlatú medailu s najslávnejšími hrdinami, ktorých poznáme z hier spoločnosti Nintendo a SEGA. Pretekajte na skateboarde, surfujte alebo šplhajte na čas ako Mario, Sonic, Yoshi, Amy Rose, Luigi, či Dr. Eggman. Súperiť o umiestnení na stupňoch víťazov môžete až v 4 hráčoch lokálne či až v 8 hráčoch online. Športové vyžitie na Switch nebolo nikdy lepšie!

  POHYBOM
  V Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 sa môžete tešiť na súboje v atletike, vodných športoch alebo ringu. Olympijské športy sa ovládajú širokou škálou štýlov, vrátane skvelého pohybového ovládania pomocou Joy-Con ovládačov, kedy napodobňujete napríklad hod oštepom či zameriavate lukom.

  Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)

  PROTI VŠETKÝM
  Tešiť sa môžete nielen na hru samotnú, ale tiež môžete hrať až v 4 hráčoch na jednej televízii v lokálnom multiplayeri na jednej konzole či lokálnom bezdrôtovom multiplayeri. Samozrejmosťou je potom online multiplayer až pre 8 hráčov, kedy budete súperiť o olympijské rekordy.

  mario sonic sporty

  NASPÄŤ DO ŠESŤDESIATYCH
  Mario, Sonic, Bowser a Dr. Eggman vtiahnutí čarovnou konzolou do minulosti a ocitnú sa na olympiáde v Tokiu v roku 1964. Príbehová kampaň je horúcou novinkou tohto dielu a prenesie vás do nostalgickej 2D verzie predchádzajúcej olympiády v Tokiu. Skutočný old-school tak zažijete v disciplínach ako je beh na 100 metrov či skok do dieľky a hľadáte tak cestu späť do súčasnosti. V nej potom Luigi zhromažďuje priateľov, súťaží v minihrách a moderných disciplínach, aby zachránil svojho brata.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Bohužel se jedná o průměrný počin který vystačí jen na pár hodin

Sledujte nás na instagrame