Moto GP 20
XBOX

44.99
Nákupom získate 0.90 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Motocykle
Hra je tiež dostupná pre:  PCPS4
 • Vďaka MotoGP 20 sa hráči môžu zúčastniť sezóny 2020, pretekať proti šampiónom MotoGP alebo sa môžu vžiť do úlohy mladého pretekára a vyšplhať po rebríčkoch od Red Bull MotoGP Rookies Cup do vrcholné triedy.

  CHYTRÉ HLAVY NA MAŠINÁCH
  Jazda na motorke už dávno nie je len o rýchlych refexoch a fyzickej zdatnosti. Manažérska kariéra je späť a prináša veľa nových funkcií, ktoré preveria strategické schopnosti hráčov. Môžete sa pridať k oficiálnemu tímu zo sezóny 2020 a alebo k novému tímu sponzorovanému skutočnými značkami. Budete musieť robiť tie najlepšie rozhodnutia, aby ste našli víťaznú stratégiu.

  Moto GP 20

  CHYTRÝ JAZDEC - CHYTRÁ MAŠINA
  V MotoGP 20 zohrajú hráči kľúčovú úlohu v rozvoji motorky. Budú môcť vylepšovať výkon rôznych jej častí, získavať špeciálne vývojové body a zadávať úlohy svojmu tímu výskumníkov a vývojárov, aby dosiahli tej najvyššej úrovne. Aerodynamika, elektronika, výkon motora, spotreba paliva - to je len pár príkladov radu technických možností, ktoré budú môcť hráči spravovať, aby si motorku vylepšili.

  motorky

  REALIZMUS NADOVŠETKO
  V hre sú úplne nové realistické funkcie, ako je spotreba paliva, asymetrické opotrebenie pneumatík a v neposlednom rade a úplne prvýkrát v histórii značky i aerodynamické poškodenia, ktoré budú mať vplyv na estetiku i výkon motorky. Herná fyzika, ktorá sa neustále usiluje o extrémny realizmus, bola kompletne prepracovaná, aby bola hrateľnosť technickejšia a zodpovedala schopnostiam hráča.

  stroje
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Moto GP 20!