Need for Speed: Heat
XBOX

44.99
 • 44.99 €
  Skladom
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: Arkáda, Auta, Open-world
Kód produktu: 31236
Hra je tiež dostupná pre:  PC
 • Nové Need for Speed nás zavedú do mesta Palm City. Počas dňa sa v meste koná festival Speedhunter Showdown, kde si v legálnych pretekoch môžete zarobiť peniaze a upravovať svojich štvorkolesvých miláčikov. Každý večer však mesto rozprúdia ilegálne pouličné preteky, v ktorých budujete reputáciu, vďaka ktorej sa môžete dostať k lepším súčiastkam a ešte väčším pretekom. Ale zostaňte v strehu - policajti čakajú a nie všetci hrajú férovo.

  TEHLA NA PLYN
  Zaraďte sa na čiaru a rozbehnite závod o peniaze nočným mestom. Preteky vám budú zvyšovať reputáciu a váš vplyv. Jediná vec, na ktorú si v noci musíte dávať pozor policajti, ktorí vás rozhodne v noci šetriť nebudú, ale ako sa hovorí - risk je zisk.

  Need for Speed: Heat

  VYTUNENÁ MAŠINA
  V novom Need for Speed budete mať k dispozícii väčšie možnosti prispôsobenia a tuningu vášho miláčika než kedykoľvek pred tým. Vyšperkujte si svoje auto, aby sa vám riadilo čo najlepšie a Nezabudnite na štýl! V online móde sa môžete ostatným hráčom predviesť alebo si s kamarátmi urobiť jasne rozpoznateľný gang, ktorý bude vládnuť Palm City.

  NFS Heat

  VO DNE I V NOCI
  Počas dňa budete pri svojich závodoch musieť počítať aj s premávkou na cestách, ktorá vám čiastočne uľahčí i útek pred policajtmi. V noci sa však pravidlá menia a nielen vy nebudete musieť hľadieť na ostatné. Poručík Mercer v noci vedie skorumpovaný oddiel ktorý pôjde nielen po vás ale aj po vašom aute. V príbehu budete musieť tohto gaunera odhaliť verejnosti. Toto mesto je dosť veľké len pre jedného z vás!
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Need for Speed: Heat!