Neverend CZ
PC

34,80
Nákupom získate 1,39 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11870
 • Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 2,0GB voľno na disku

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  Fantasy 3D RPG konzolového strihu ktorý ponúka príbeh zo sveta príšer, udatných rytierov a mágie, jeho ústrednou postavou je víla so zlomenými krídlami menom Agavaen.

  Osud tejto víly nie je ani trochu radostný, ľudia sa jej totiž boja a tak si svoje miesto našla medzi zlodejmi. Ani tu však dlho nevydržala. Jedného dňa sa vráti do tábora, ktorý je prázdny. Jej druhovia zmizli i s peniazmi a zlosť náčelníka sa obráti proti nebohej Agavaen. Nemal to robiť samozrejme. Víly bývajú silné a Agavaen nie je výnimkou. Náčelník tak umiera a ešte skôr ako vydýchne, uvedomí si svoj strašný omyl. Agavaen sa však znovu ocitá sama a nezostáva jej nič iného, ako sa znovu vydať na strastiplnú cestu za šťastím v magickom kráľovstve Neverend.

  Okrem evidentne vťahujúceho príbehu hra ponúka klasický RPG vývoj postavy, možnosť vytvárať vlastné kúzla s prostredníctvom runového systému a nechýba ani možnosť meniť Agavaen v súbojoch do jej skutočnej podoby - starovekej víly. Hra je postavená na interne vyvinutom enginme s detailnými pred renderovanými scénami, podporou priestorového zvuku ako aj celej rady kúzelných efektov. Čo sa dizajnu súbojov týka, tak tie prebiehajú separátne a takmer do bodky kopírujú osvedčený ATB systém dobre známy z konzolových RPG ala Final Fantasy.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky