Night Watch
PC

(1x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11801
 • Nové schopnosti s každým novým levelom postavy.; Taktické úlohy obohatené o mágiu.; Plne zničiteľné 3D prostredie.; 3 odlišné typy postáv na výber; Dve rôzne reality.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  Taktické RPG, ktoré hráča uvádza do sveta, kde existujú dve vrstvy reality. Jedna je normálna realita, ktorú všetci poznajú a prežívajú každý deň a potom je tu druhá vrstva reality nazývaná Dusk. Jedná sa o vrstvu reality, kde má hlavné slovo mágia a celá rada špeciálnych jedincov nazývaných "Others" ktorého môžete využívať k nekalej činnosti.

  Hráč preberá kontrolu nad členmi jednotiek Night Watch, ktorý môžu vstupovať do druhej vrstvy reality a využívať svojich špeciálnych schopností k ochrane normálneho sveta pred nekalými zámermi rôznych jedincov.

  Hráč a jeho postavy sa pri vstupe do druhej vrstvy reality môžu meniť do troch podôb (vlkolak, kúzelník, mág), pričom každá z nich má svoje výhody i nevýhody a ponúka postave špeciálne schopnosti a vedomosti. Súboje však neprebiehajú len v druhej vrstve reality, ale i v prvej vrstve - normálnej, ktorá je situovaná do modernej Moskvy.

  Podstatnú úlohu v Night Watch hrajú, okrem príbehu plného zvratov, RPG systém založený na tradičných úrovniach, po nej postavy skrz skúsenostných bodov stúpajú vyššie a vyššie. Ako už je vyššie uvedené, v hre sú k dispozícií tri úplne odlišné línie vývoja postavy, kde každá z nich môže postupne ovládnuť sadu vedomostí a kúzel, ktorých je v viac než 70.

  Každá z postáv v jednotke Night Watch má svoj vlastný charakter, myšlienky, túžby, strach a to všetko sa premieta nielen do priebehu súbojov, ale do vývoja príbehu a vzájomných vzťahov medzi postavami v jednotke.

  Vďaka užitiu technicky pokročilého 3D enginmu z titulu Silent Storm sú miesta nielen do detailu spracované, ale sú aj kompletne zničiteľné. Detailne spracované sú však i postavy vybavené okrem iného i ragdollmi - s efektmi pre umieranie.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • postavy
  • grafika
  • boje
  • kolísavá obtížnost
  • stabilita hry

  Ani ryba, ani rak. Ani RPG, ani strategie. Prostě zvláštní mix, který se povedl stejně jako dort pejska a kočičky. Promarněná šance se vším všudy

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka