Ovládač DualSense - Biely + FIFA 23
PS5

81,99 122,48 €

Možno objednať max. 2 ks na zákazníka.
Štítky: Ovládač
Jazyk: Český manuál
Kód produktu: 50915
 • Objavte oveľa hlbší a nesmierne pohlcujúci herný zážitok s novým inovatívnym ovládačom pre systém PS5, ktorý ponúka hmatovú odozvu a dynamické efekty spúšte. Bezdrôtový ovládač DualSense obsahuje aj vstavaný mikrofón a tlačidlo Vytvoriť, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou ikonickej pohodlnej konštrukcie.
  BALENIE OBSAHUJE
  - ovládač DualSense v bielej farbe
  - kód na stiahnutie hry FIFA 23 (vyžaduje pripojenie k internetu)
  Ovladač DualSense - Bílý + FIFA 23
  dualshock 5


  PRIVEĎTE HERNÉ SVETY K ŽIVOTU

  Skrz haptické odozvy pocíťte svoje herné akcie a prostredie. Prežite rôznu odozvu a napätie v končekoch prstov skrz adaptívne triggery.

  NÁJDITE SVOJ HLAS A ZDIEĽAJTE SVOJU VÁŠEŇ
  Chatujte online skrze vstavaný mikrofón v ovládači DualSense. Pripojte svoj headset do konektor 3,5 mm jack. Ku stlmeniu slúži priamo dedikované tlačidlo "mute" na ovládači. Ďalším tlačidlom ("create") môžete nahrať či priamo vysielať svoje epické herné momenty.
  ovladač playstation 5
  HERNÁ IKONA VO VAŠICH RUKÁCH
  Užite si pohodlný, vyvinutý dizajn s ikonickým rozložením ovládacích prvkov a vylepšených analógových páčok. Internú batérie je možné nabiť cez USB-C port. V ovládači DualSense pre konzolu PlayStation 5 je taktiež integrovaný pohybový senzor, vďaka ktorému môžete ovládať podporované hry. Rozšírený zážitok potom ponuka integrovaný mikrofón, skrz ktorý môžeme počuť herné zvukové efekty v mnohých hrách, ktoré túto funkciu budú obsahovať.

  Všetky dôležité informácie zo sveta PlayStation 5 nájdete na oficiálnej stránke.

  playstation 5 ovladač

  FIFA 23
  EA SPORTS FIFA 23 prináša do najpopulárnejšej hry sveta ešte viac akcie a futbalového realizmu. Vylepšená technológia HyperMotion2 s dvojnásobným počtom nasnímaných pohybov zo skutočného sveta pomáha v každom zápase vytvoriť ozajstnejšie futbalové animácie ako kedykoľvek predtým. Vyskúšajte najväčšie futbalové turnaje na čele s mužským aj ženským šampionátom FIFA World Cup, ktorý sa objaví vo FIFA 23 v priebehu sezóny. Zahrajte si vôbec prvýkrát – s podporou dedikovaných animácií technológie HyperMotion2 – za ženské kluby a využite možnosť hrania naprieč platformami, ktoré uľahčia meranie síl s priateľmi. Užite si nový spôsob hrania a budovania vysnívaného mužstva v režime FIFA Ultimate Team™ prostredníctvom Momentov FUT a prepracovaného systému súhry alebo prežite svoje futbalové sny v móde Kariéra, kde definujete svoju hráčsku osobnosť a povediete tím v koži najslávnejších trénerských velikánov. V režimoch VOLTA FOOTBALL a Profi kluby predveďte na ihriskách svoju osobnosť s novou úrovňou vlastných úprav a vyskúšajte vylepšený herný systém v uliciach aj na štadiónoch. Zahrajte si najpopulárnejšiu hru sveta s viac ako 19 000 hráčmi a 700+ tímami na 100+ štadiónoch v rámci viac ako 30 ligových súťaží – vrátane Premier League, novej Barclays FA Women's Super League a France D1 Arkema s bezkonkurenčnou autenticitou vo FIFA 23.


 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Ovládač DualSense - Biely + FIFA 23? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame