Pathologic
PC

(5x)
6,30
Nákupom získate 0,19 kreditov
Štítky: Hororové
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11540
 • Kombinácia first person akcie a RPG s nelineárnou záplatkou ;Mesto žije vlastním životom, mení sa na reagujúce chovanie a okolnosti ;Inteligentné AI ;3 unikátne kampane ;3 samostatní hrdinovia

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 800MHz, pamäť 384MB RAM, 1,2GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta GeForce2, Radeon 7500 alebo lepšia

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  Pathologic je FPS adventúra s prvkami RPG od ruskej firmy Ice-pick Lodge. Autori sľubujú, že zaútočia na naše emócie a psychiku ako žiadne iné čo doteraz.

  Príbeh sa odohráva na mieste zvanom Ancient Steppe. Toto mysteriózne, izolováné sídlo prežilo niekoľko generácií a mohlo by ich prežiť aj oveľa viac, nebyť smrteľnej choroby, ktorá sa v ňom začala šíriť a tak vyhubila obyvateľov v šírom okolí. Nájsť liek či už len príčinu nákazy sa zatiaľ javí ako nemožné...

  V tom ale prichádzajú traja spasitelia - vzdelaný a skúsený vyšetrovateľ Bachelor, geniálny chirurg s istými vešteckými schopnosťami Ripper a excentrické dievča so záhadným darom liečenia iných ľudí. Jedným z nich môžete byť aj vy. Zvyšní dvaja sú potom proti vám! Agónia, tragédia a smrť v akcii s nelineárnou zápletkou a s viacerými koncami v troch kampaniach. Autori hovoria o inteligentných nepriateľoch, skvelej grafike s fotorealistickými portrétmi NPC, či o atmosferickej hudbe a zvukoch.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (5)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

strhující pátrání po léku na písečný mor z pohledu tří rozdílných postav

 Neoverený nákup

Pokud se někdy pozorně podíváte na nepřítele který je ohnutý a vi k němu přídete zjistíte že místo toho by se zved mu trvá takovou dobu než se zvedne pak se teprve otočí a to je taky pomalí a běží taky divně.Ale krvavost je dobrá tuhle hru doporučuju jen těm,kteří odpustí chyny ,které jsem uvedl před chvílí a ještě samozřejmně jiné,ale to byly největší.

 Overený nákup

Hra, co mě naprosto dostala. Kdo má radši hlubší pocity, než jen adrenalin v krvi, ať neváhá a hraje.

 Neoverený nákup

Velmi zajímavá hra, kandidát na \"skvělou hru, kterou nikdo nehraje\" ( jako Beyond Good and Evil, Undying či Freedom Fighters). Hledáte-li dospělý příběh, silné emoce a atmosféru a nevadí-li Vám zastaralé zpracování a některé chybky v designu hry, je toto volba pro Vás. Měl-li podle Vás Stalker silnou atmosféru, toto raději nehrajte!

 Neoverený nákup

Vynikající hra, která si nesnaží ohromit skvělou grafikou ale spíše hráče přiková do křesla fantastickým příběhem a takřka hororovou atmosférou. A navíc za skvělou cenu.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame