Planet Coaster - Console Edition
XBOX

19,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Doprava
od 1,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Budovateľské, Manažérske , Tycoon, Zábavný park, Sandbox
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 34455
 • Hra podporuje funkciu Smart Delivery a možno ju hrať vo vylepšenej verzii na Xbox Series X | S.

  Prekvapte a potešte davy návštevníkov vášho zábavného parku snov a spravujte skutočne živý a neuveriteľne detailný svet. Bez ohľadu na úroveň vašich schopností môžete v Planet Coaster: Console Edition ľahko priviesť k životu i svoje najdivokejšie nápady. S pomocou plánov umiestnite do svojho parku mrknutím oka ktorýkoľvek z viac ako 700 predpripravených objektov, vrátane horských dráh, všemožných zariadení a rozličných dekoratívnych predmetov, štýlom "kúsok po kúsku" vybudujte park od základov alebo ľubovoľne upravujte samotný terén s využitím nástrojov pre jeho modeláciu. Riadenie parku je rovnako jednoduché, pretože návštevníci okamžite reagujú na zmeny cien, umiestňovanie dekoratívnych predmetov aj inštaláciu vzrušujúcich nových atrakcií. Postarajte sa im o zábavu a návštevnosť parku aj vaše zisky vystrelia priamo do nebies.

  HRY BEZ HRANIC

  Hľadáte inšpiráciu? Navštívte dielňu Frontier Workshop a využite najlepšie diela z celého sveta na rozšírenie svojho impéria. Sťahujte horské dráhy, dekoratívne predmety, zariadenie i celé parky, alebo odovzdajte svoje výtvory a získavajte vlastných priaznivcov. V ponuke nájdete všetko od úžasných ohňostrojov po ohromné výletné lode - tvorivá sloboda v Planet Coaster totiž nepozná hraníce!

  Planet Coaster - Console Edition (PS5)
  VÁŠ PARK, VAŠA VOĽBA  
  Ponorte sa do prepracovaného kariérneho režimu, riešte nachystané spletité scenáre alebo budujte zábavný park svojich snov na ničím neobmedzenom pieskovisku. S pomocou stoviek predpripravených plánov môžete bez ohľadu na svoje zručnosti začať okamžite vytvárať atraktívne parky. Naskočte a robte, čokoľvek chcete a kedykoľvek chcete.

  Planet Coaster - Console Edition (PS5)
  KREATIVITA
  Modelujte krajinu, upravujte dekorácie a nechajte slobodne prejaviť svoju tvorivosť pri stavaní štýlom "kúsok po kúsku". Jednoducho a ľahko budujte svoj dokonalý zábavný park. Navštívte dielňu Frontier Workshop a vyberajte z nekonečného množstva výtvorov alebo sa so svetom podeľte o svoje vlastné diela.

  Planet Coaster - Console Edition (PS5)

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

darcek, zalozka, ilustracia
50letvideoher, levelmagazine, hernecitanie, ohrachalidech, hernelegendy
pokemonsk, pokemontcg, tcg, pokemon, darcek, vianoce
fortnitexmarvel, komiks, darcek, knihy, vianoce2023, lampicky, svetielka
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography, gtacko
avatargame, frontiersofpandora, avatar