Planet Coaster - Console Edition
XBOX

34.99
Nákupom získate 1.40 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Budovateľské, Manažérske , Tycoon, Zábavný park, Sandbox
Kód produktu: 34455
 • Hra podporuje funkciu Smart Delivery a možno ju hrať vo vylepšenej verzii na Xbox Series X | S.

  Prekvapte a potešte davy návštevníkov vášho zábavného parku snov a spravujte skutočne živý a neuveriteľne detailný svet. Bez ohľadu na úroveň vašich schopností môžete v Planet Coaster: Console Edition ľahko priviesť k životu i svoje najdivokejšie nápady. S pomocou plánov umiestnite do svojho parku mrknutím oka ktorýkoľvek z viac ako 700 predpripravených objektov, vrátane horských dráh, všemožných zariadení a rozličných dekoratívnych predmetov, štýlom "kúsok po kúsku" vybudujte park od základov alebo ľubovoľne upravujte samotný terén s využitím nástrojov pre jeho modeláciu. Riadenie parku je rovnako jednoduché, pretože návštevníci okamžite reagujú na zmeny cien, umiestňovanie dekoratívnych predmetov aj inštaláciu vzrušujúcich nových atrakcií. Postarajte sa im o zábavu a návštevnosť parku aj vaše zisky vystrelia priamo do nebies.

  HRY BEZ HRANIC

  Hľadáte inšpiráciu? Navštívte dielňu Frontier Workshop a využite najlepšie diela z celého sveta na rozšírenie svojho impéria. Sťahujte horské dráhy, dekoratívne predmety, zariadenie i celé parky, alebo odovzdajte svoje výtvory a získavajte vlastných priaznivcov. V ponuke nájdete všetko od úžasných ohňostrojov po ohromné výletné lode - tvorivá sloboda v Planet Coaster totiž nepozná hraníce!

  Planet Coaster - Console Edition
  VÁŠ PARK, VAŠA VOĽBA  
  Ponorte sa do prepracovaného kariérneho režimu, riešte nachystané spletité scenáre alebo budujte zábavný park svojich snov na ničím neobmedzenom pieskovisku. S pomocou stoviek predpripravených plánov môžete bez ohľadu na svoje zručnosti začať okamžite vytvárať atraktívne parky. Naskočte a robte, čokoľvek chcete a kedykoľvek chcete.

  roller coaster tycoon
  KREATIVITA
  Modelujte krajinu, upravujte dekorácie a nechajte slobodne prejaviť svoju tvorivosť pri stavaní štýlom "kúsok po kúsku". Jednoducho a ľahko budujte svoj dokonalý zábavný park. Navštívte dielňu Frontier Workshop a vyberajte z nekonečného množstva výtvorov alebo sa so svetom podeľte o svoje vlastné diela.

  zábavní park
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Planet Coaster - Console Edition!