PlayStation VR2
PS5

499,99

Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Príslušenstvo, Virtuálna realita, PlayStation VR2
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51346
 • Hranie vo virtuálnej realite zažíva obrovský generačný skok vpred a ty sa tak môžeš vydať do svetov, ktoré sú na pohľad aj na počúvanie na nerozoznanie od toho skutočného. Čaká vás ešte intenzívnejší zážitok vďaka revolučnej technológii PlayStation VR2 Sense s intuitívnym ovládaním a grafike HDR v rozlíšení 4K v novej generácii žáner definujúcich hier.

  BALENIE OBSAHUJE

  - súpravu VR
  - ovládač PlayStation VR2 Sense (ľavý + pravý) s pripevnenými remienkami
  - kábel USB (na párovanie a nabíjanie ovládačov)
  - stereofónne slúchadlá
  - tri páry špuntov
  - tlačené materiály

  UPOZORNENIE

  - PlayStation VR2 nie je určené deťom do 12 rokov.
  - PlayStation VR2 je úplne nevhodné pre epileptikov
  - Niektorí ľudia môžu pri zobrazovaní obsahu virtuálnej reality pociťovať pohybovú nevoľnosť, žalúdočnú nevoľnosť, dezorientáciu, neostré videnie či iné nepríjemné pocity. Pokiaľ sa nejaký príznak vyskytne, okamžite prestaňte zariadenie používať.
  - Rodičia môžu upraviť nastavenie rodičovskej kontroly v PS5, tak aby použitie PS VR bolo obmedzené.


  SÚPRAVA PLAYSTATION VR2

  DISPLEJ 4K HDR

  Na živom superostrom obraze s vysokým dynamickým rozsahom v rozlíšení 4K4, s ktorým vo virtuálnej realite neprehliadnete jediný detail, budete môcť oči nechať. Pokochajte sa obrazom špičkovej kvality na dvoch displejoch OLED s rozlíšením 2 000 x 2 040, ktoré oproti pôvodnej súprave PlayStation VR ponúka viac ako štvornásobné rozlíšenie, a užite si pohodlne plynulý obraz s obnovovacou frekvenciou až 120 snímok za sekundu.


  SLEDOVANIE VO VNÚTRI AJ VONKU
  Zažite pri hraní skutočnú voľnosť a využite niektorý z rôznych štýlov hrania VR. Súprava PlayStation VR2 totiž sleduje vás aj vaše ovládače štyrmi kamerami vstavanými priamo v súprave. V hre sa tak okamžite prejavia vaše pohyby aj to, kam sa pozeráte bez toho, aby bola potrebná externá kamera.

  SLEDOVANIE OČÍ
  Pri interakcii s herným svetom a ostatnými hráčmi vás čaká emočná jazda. Kamery sledujúce oči rozpoznajú, kedy sa pozeráte, a sledujú pohyby vašich očí a emócie, ktoré vyjadrujú – čo sa môže prejaviť v samotnej hre.

  To v kombinácii s polohou súpravy a ovládačov umožňuje, aby ste mohli plnohodnotne vyjadriť a komunikovať s ostatnými pri online hre pre viacerých hráčov úžasnými novými spôsobmi.

  Funkcia sledovania očí taktiež sleduje váš pohľad pri mierení alebo rozhliadaní sa okolo a pokročilé techniky foveálneho vykresľovania úpravou rozlíšenia ďalej vylepšujú dojem z toho, čo vidíte. Predmet vášho záujmu bude ostrý a výrazný.


  ODOZVA SÚPRAVY
  Počas zásadných momentov v hre ucítite jemné vibrácie súpravy. Tieto vibrácie generované jediným vstavaným motorčekom pridávajú inteligentný hmatový prvok, ktorý pri hre dopĺňa ostatné zmyslové zážitky.

  Ucítite, keď sa vašej postave v napínavých momentoch zvýši tep, keď vám v blízkosti hlavy preletí predmet, alebo ťah vozidla, v ktorom pretekáte.

  PlayStation VR2
  TECHNOLOGIE TEMPEST 3D AUDIOTECH
  Presne určíte, odkiaľ sa ozýva zvuk, a počúvajte pokročilé realistické zvuky, ktoré dynamicky reagujú na vašu pozíciu a pohyby hlavy.

  Pocítite napätie, keď vám niekto zašepká do ucha, podľa streľby a krokov presne spoznáte, kde sú vaši priatelia aj nepriatelia, a zažijete plazivú hrôzu z hrozby, ktorá sa k vám blíži.

  OPTIMALIZOVANÁ OPTIKA
  Hrajte úplne pohodlne vďaka širokému 110° zornému poľu a ľahkému, dobre vyváženému objektívu Fresnel. Nastavovacie koliesko objektívu vám umožňuje prispôsobiť si vzdialenosť medzi objektívmi podľa polohy očí, aby obraz vyzeral presne tak, ako má.

  PRIPOJENIE JEDINÝM KÁBLOM
  Začnite bez dlhého zdržovania objavovať virtuálne svety vďaka jednoduchému pripojeniu jediným káblom k prednému portu USB konzoly PlayStation 5. Súpravu PlayStation VR2 nastavíte rýchlo a ľahko - stačí len pripojiť, začať hrať a baviť sa.

  PlayStation VR2
  HERNÝ PRIESTOR
  Pripravte si svoj herný priestor, aby ste si svoju hru užili čo možno najviac.

  V režime Na celú izbu si môžete užiť skutočnú voľnosť pohybu – alebo môžete hrať v sede alebo v stoji podľa toho, aká veľká je vaša izba a ktoré štýly hrania VR daná hra podporuje.

  Ak chcete hrať hry a zážitky kompatibilné s režimom Na celú izbu, je potrebný voľný priestor s rozmermi minimálne 2 x 2 metre.

  OVLÁDAČ PLAYSTATION VR2 SENSE
  GULATÝ DESIGN
  Aby sme zaistili voľnosť pohybu a ľahké, realistické a prirodzené ovládanie, vytvorili sme dobre vyvážený a ergonomický dizajn, s ktorým sa môžete plne sústrediť iba na pohodlné preskúmavanie herného sveta.

  DETEKCIA DOTYKU PRSTA
  Vďaka detekcii dotyku prsta sa budete môcť pohybovať a interagovať s predmetmi a prostredím prirodzene a intuitívne.

  Aj keď priamo nestlačíte tlačidlo, detekcia dotyku prsta pozná, akú polohu má vaša ruka, aby ovládač PlayStation VR2 Sense dokázal presne replikovať pohyby vašej ruky a vy ste sa mohli v hernom svete pre niečo natiahnuť alebo sa niečoho dotknúť.

  Komunikujte pomocou posunkov, robte svojimi prstami komplexné pohyby a interagujte s hernými predmetmi a prostredím okolo seba.

  HAPTICKÁ ODOZVA
  Spoznajte realistickú spätnú väzbu na svoje činnosti v hre vďaka haptickej odozve.

  Vaše ruky zažijú najrôznejšie vnemy z herného sveta, či už ide o jemné presné vibrácie, alebo intenzívne pulzovanie.

  Na vlastnej koži spoznajte, aké to je vystreliť alebo zaútočiť rôznymi zbraňami, vyrábať nástroje, dotýkať sa rôznych povrchov a cestovať cez najrôznejší terén.


  ADAPTÍVNE SPÚŠTE
  Zažite premenlivú intenzitu a napätie pri interakcii s herným vybavením a prostredím.

  Adaptívne spúšte fyzicky reagujú na dianie na obrazovke, vďaka tejto akcii vás to ešte viac pohltí, od pocitu z naťahovania tetivy cez drvenie predmetov holými rukami po zaseknutí zbrane v zápale boja.

  PlayStation VR2
  ANALOGOVÉ PÁČKY A TLAČÍTKA
  Klasické analógové páčky a akčné tlačidlá ti zaistia ďalšie možnosti interakcie.

  Tlačidlá s trojuholníkom, štvorčekom, krížikom a kolieskom sú rozdelené medzi oba ovládače, nájdete na nich aj tlačidlá Možnosti a Vytvoriť.

  Okrem adaptívnych spúští majú oba ovládače aj tlačidlo úchopu, ktorým môžete chytiť predmety v hre.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si PlayStation VR2? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernecitanie, adventury
soulsborn, darksouls, komiksypocesky