Railroad Tycoon Anthology
PC

(1x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Štítky: Budovateľské, Vlaky
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11976
 • Obsahuje Railroad Tycoon II (anglicky), Railroad Tycoon II - The Second Century (anglicky) a Railroad Tycoon III (české titulky) a ako bonus ešte logickú hru Loco Commotion (anglicky)

  Viac než 125 scenárov od budovania transkontinentálnej železnice až po spojenecké armády z druhej svetové vojny ;Prejdite si históriu svetovej železnice a vyskúšajte si najslávnejšie lokomotívy sveta, vrátane francúzskeho TGV, 4-8-8-4 Big Boye, Brrennera 412 či Vulcanu 2-4-0 ;Dokonalý model akciového trhu s maržovými obchodmi ;Viac než dve hodiny originálnej bluesovej hudby ;Hra pre jedného hráča proti desiatkam počítačových protivníkov. Podpora hry cez LAN a Internet

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 400MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,2GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Koľajnice, vlaky, vôňa spáleného uhlia a oleja, o tom sníva každý malý chlapec. V Railroad Tycoonu môžete ísť aj za hranicu svojich snov a stať sa významným prevádzkovateľom železnice, s ktorým musia konkurenti počítať - dovtedy kým si ich nekúpite. Rozšírte svoje železničné impérium na všetky kontinenty, zrýchlite dopravu tovaru a poriadne na tom zarobte. Vaše parné lokomotívy sa budú preháňať africkými džungľami, voziť spoločenskú smotánku v Orient Exprese či ťahať ťažké náklady na Baltimore & Ohio Railroad.

  Výber Railroad Tycoon Anthology prináša to najlepšie, čo sa v sérií Railroad Tycoon objavilo. Škatuľu ktorú práve držíte v ruke obsahuje kompletní obsah hier Railroad Tycoon II, Railroad Tycoon II - The Second Century a Railroad Tycoon III.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Vlaky mě baví sledovat, jezdit nimi, číst o nich, ano vše tohle dělám raději než hraní RT.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame