Resident Evil 3
XBOX

(1x)
31.00 55.99 €

Zľava platí do 10. 8. 2021

 • 31.00 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Hororové, TPS, Zombie, Temné
Hra je tiež dostupná pre:  PS4
 • Populárna séria Resident Evil sa dočká ďalšieho prerozprávania. Tentoraz sa na rad dostáva tretí diel, v ktorom je hlavnou hrdinkou Jill Valentine, jedna z najikonickejších videoherných postáv, ako uteká z Raccoon City, prenasledovaná tajomnou biologickou zbraňou Nemesis. Hráči sa tiež môžu zúčastniť nikdy nevyrozprávaných experimentov spoločnosti Umbrella na okraji Raccoon City v online asymetrickej multiplayerovej hre, Resident Evil Resistance, obsiahnutej v balení Resident Evil 3.

  ZAMORENIE MESTA
  V hre Resident Evil 3 uteká členka útvaru S.T.A.R.S. a jedna z najviac ikonických postáv série Jill Valentine z mesta, ktoré je nemilosrdne pohlcované nemŕtvymi a inými desivými stvoreniami. Hra Resident Evil 3, ktorá bola vytvorená využitím RE Enginmu spoločnosti Capcom, prináša modernizovanou hrateľnosť vo vysokom rozlíšení a kombinuje akciu a klasický survival horror.

  Resident Evil 3
  S.T.A.R.S.
  V hre Resident Evil 3 sa ocitáte v úlohe Jill, ktorá sa snaží o útek zo zamoreného mesta Raccoon City. Dej hry sa odohráva tesne pred a tesne po udalostiach z Resident Evil 2, ktoré vrhajú nové svetlo na kritickú situáciu v meste Raccoon City. Každá nádej na útek je zmarená ďalšou hviezdou série Resident Evil: impozantnou organickou zbraňou Nemesis. Toto brutálne a zároveň veľmi inteligentné monštrum využíva bohatý arzenál zbraní ničivé sily na účely nemilosrdnej eliminácie všetkých preživších členov jednotky S.T.A.R.S. v meste - a Jill predstavuje jeho posledný cieľ ...

  resi 3

  20 ROKOV OD VYDANIA
  Resident Evil 3 predstavuje vysoko žiadané prepracovanie obľúbené klasiky z roku 1999. Kamera s pohľadom cez rameno a rekonštruovaná ovládacia schéma prinesú vylepšenia hrateľnosti a zážitku z hry, ktorý bude ešte oveľa desivejší než kedykoľvek predtým.

  residentevil3

  BIOLOGICKÉ OHROZENIE
  Zažite kedysi životom pulzujúce mesto z inej perspektívy a staňte sa svedkami desivého prepuknutia nákazy spôsobenej vírusom T-Virus - biologickej zbrane vyvinutej spoločnosťou Umbrella Corporation. Postavte sa hrozným protivníkom v nepretržitom boji o prežitie. Napínavé preskúmavanie prostredia, pri ktorom tuhne krv v žilách je doplnené o toľko obľúbené a zábavné puzzle.

  jill valentine
  NERVY DRÁSAJÚCE NAPÄTIE
  RE Engine vytvára fotorealistické apokalyptické prostredí, kde ohyzdné zombies a najrôznejšie hrozivé stvorenia čakajú za každým - a veľmi tmavým - rohom. Patentovaný RE Engine poháňa bohaté portfólio vysoko cenených hier, ako je Resident Evil 2, Devil May Cry 5 a Resident Evil 7 Biohazard.


 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Hlavní hrdinka Příběh Přehledný inventář Zbraně a jejich Vylepšování a také zvuky Vedlejší postavy třeba Carlos Jeto prostě resident evil více není co řešit