Resident Evil 8: Village
XBOX

59.99
Nákupom získate 1.20 kreditov
 • 59.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: FPS, Hororové
Hra je tiež dostupná pre:  PS5PS4
 • Resident Evil Village sa odohráva niekoľko rokov po siedmom dieli (Resident Evil 7 Biohazard). Etán Winters a jeho žena Mia konečne nachádza pokoj po hrozivých udalostiach, ktoré zažili na farme rodiny Bakerovcov. Aj cez to, že zahodili svoju minulosť za hlavu, objaví sa starý známy Chris Redfield, ktorého akcie vedú Ethana až do tajomnej zasneženej dediny. Hra opäť beží na RE Engine a využíva silu konzol novej generácie.

  NOVÁ KAPITOLA V PRÍBEHU Resident Evil
  Tento ôsmy hlavný diel v pokračuje v príbehu veľmi oceňovanej Resident Evil 7 Biohazard. Vracajú sa tiež populárne herné prvky a predstavujú sa nové elementy, ktoré prinesú hororový zážitok na novú úroveň.

  Resident Evil Village
  KLASICKÝ RESIDENT EVIL
  Fanúšikovia určite spoznajú známe tváre a funkcie z predchádzajúcich hier. Nakúpte si u Dukea recepty, úpravy zbraní a ďalšie potrebné veci. Návrat hlási aj Chris Redfield sa vracia na prvý pohľad nerovnými úmyslami.

  re 8
  NOVÝ SÚBOJOVÝ SYSTÉM
  Okrem toho, že môžete na svojich nepriateľov útočiť, sa môže Ethan brániť proti prichádzajúcim útokom alebo odkopnúť nepriateľa, aby získal čas na rozmyslenie, čo urobí ďalej. To všetko prinesie novú mieru stratégie, ktorú musíte zvoliť na prežitie.

  resident evil 8
  VÝROČNÝ BONUS
  Ako poďakovanie a oslavu 25. výročia séria obsahuje Resident Evil Village prístup k multiplayeru nazvanom Resident Evil Re:Verse, ktorý bude dostupný na konzolách i počítači. V ňom si užijete celú plejádu charakterov zo série Resident Evil a stretnete sa na známych miestach vo 4-6 hráčoch v deathmatch súbojoch.

  resident evil viii
  NAPRIEČ GENERACIAMI
  Resident Evil Village ponúkne upgrade z PS4 verzie do digitálnej PlayStation 5 verzie a rovnako tak ponúkne podporu Smart Delivery, kde Xbox One verzia ponúkne Xbox Series X verziu. RE Engine spoločne s výkonom najnovších konzolu ponúkne hyper-detailnú grafiku, pokročilé audio, ktoré vás vtiahne do hry a takmer neexistujúce nahrávacie časy. Dedina plná tieňov a jej obyvatelia sú ako živí!

  resident evil vesniceHra podporuje konzoly z rodiny Xbox One a Xbox Series X.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Resident Evil 8: Village!